Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki egyedül...

Szerintetek ciki egyedül elmenni egy színházi előadásra?

Figyelt kérdés

Apukám nem ér rá, mert teniszt akar majd nézni a tv-ben, anyukám kirándulni ment, a testvérem meg náthás. Az egyetlen barátnőmnek meg már akadt más programja estére.

Viszont én mennék.


Szerintetek nem fognak kiröhögni az emberek, ha egyedül elmegyek? 20 éves lány vagyok.


2013. aug. 10. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis.. ez ugyanaz hogy mások szerint ciki egyedül mozizni... az elöadásra mész nem társalogni...
2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért röhögnének ki? Én még koncerten is voltam egyedül. Persze jobb társasággal, de egyedül sem rossz.
2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam egyedül eljárni. Színházban mondjuk még csak egyszer voltam egyedül, de operába és a müpába rendszeresen egyedül megyek, mert az ismerőseim nem szeretik. Senki nem röhög ki, igazából senkit nem érdekel. Annyi csak a rossz benne, hogy utána nincs kivel megbeszélni a látottakat.

Menj el nyugodtan :)

2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azon lennék kiakadva, ha már megvettem volna a jegyeket, és nem lennének felhasználva. Egyedül nem ciki, de én jobban szeretem, ha van kivel megbeszélni utána a darabot.
2013. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek után hajlok arra, hogy elmenjek, 9-kor kezdődik, de még nem döntöttem el 100 százalékban.


Ez egy ingyenes szabadtéri előadás lesz, úgyhogy nincs pénz jellege a dolognak, de ha fizetni kellett volna érte, akkor biztosan elmennék, vagy odaajándékoznám, elcserélném a jegyeket.

2013. aug. 10. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a darab, akkor menj el nyugodtan! Senki sem tudja, hogy mekkora társasággal vagy ott.
2013. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, szerintem senki sem fog azzal foglalkozni, hogy te egyedül leszel, meg egyáltalán veled! Mindenki el lesz ott :) Egyébként meg nem ciki, kocsmázni ciki lenne, de színházba menni nem! :) Menj el és érezd jól magad! :)
2013. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Színész a férjem, sokszor megyek bemutatóira egyedül, mert család, barátok messze vannak, vagy ha ott is vannak, ők vigyáznak a gyerekre, hogy én el tudjak menni. Szóval többet járok egyedül, mint társasággal :) 2 napja is ez volt. Mondjuk vele meg tudom beszélni utána, de igen, ez lehet az egyetlen hátulütője. Menj el nyugodtan.
2013. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki, a darab a lényeg, ha szeretnél rá elmenni, ne ez tartson vissza! Gyakran járok színházba, többször előfordult már, hogy egyedül mentem, soha nem éreztem cikinek, csak az ilyenkor a nagy kár, hogy nem tudom előadás után kivesézni a darabot valakivel.
2013. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!