Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem folyton 9GAG-ezeik,...

Rábay Xavér kérdése:

A nővérem folyton 9GAG-ezeik, anyám szerint csak én tudom lebeszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 18 vagyok, a nővérem 20. Ő azt fogja mondani, hogy már nagylány, tud vigyázni magára, anyám meg, hogy egyedül rám hallgat, meg folyton ismeretlenekkel chatel. Két tűz között vagyok.

2013. aug. 14. 12:28
 1/7 zabmester ***** válasza:
100%
Nem értem, ezzel mi a bajotok. A 9gag egy szimpla vicces oldal, képekkel, meg alatta hozzászólásokkal. Mi van ebben káros? Ezen az oldalon ugyanúgy idegenekkel beszélgetsz te is, nem? Ráadásul ha jól látom, a saját neveddel, pedig ez egy anonim oldal.
2013. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel mi a gond?
2013. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered te a 9gag-et? Én sem értem mi a baj vele.
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Mi a baj a 9GAG-el ott sincs több perverz idióta mint itt!
2013. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Én is sokat gag-eztem. Aztán meg is untam, meg lett jobb dolgom. Mostanság is felmegyek egy-egy órára, de ennyi. A nővéred is biztosan kinövi.
2013. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te mi az a 9GAG? Ha nem, akkor előbb nézz utána. Az meg, hogy ismeretlenekkel csetel, az ő dolga, felnőtt nő, lehet így keres párt magénak, mint sokan mások.
2013. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat 9gag-ezek, ha unatkozok, semmi káros hatása nincs rám... Nem tudom mit gondoltok arról az oldalról.. igazából vicces, vagy annak gondolt kiírások, szuperhősök meg macskás képek, nagyjából ebből áll :D
2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!