Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragudott meg rám a...

Jogosan haragudott meg rám a párom huga?

Figyelt kérdés

Párom lánytestvére gyerekkorom óta jó barátnőm (volt). Sajnos pár éve megromlott a kapcsolata a párommal ma már nem is beszélnek. Pár hónapja összejöttem a párommal azóta a huga nem l szóba velem. Szerintetek nem gyerekes a viselkedése?



Kicsit bonyolult sztori de remélem értitek.


2013. aug. 21. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerni kellene a teljes szituációt, gondolom rá oka, hogy ne beszéljen a pároddal és ezt feltételezem neked is elmondta
2013. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azért azon elgondolkodnék, hogy miért romlott meg két testvér között a kapcsolat.

Téged ez egyáltalán nem zavar?

2013. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem abban az esetben jogosan haragudott meg, ha a párod vmi irtózatosan csúnya dolgot tett vele, és tudod, mennyire szenved, neked meg a lamúr fontosabb volt, mint az ő érzései. Nyilván, a döntés a tied, tedd azt, amit jónak látsz, de őt is meg lehet érteni.


Ha vmi piti ügy miatt fúj, akkor meg ő a hülye és az akarnok.

2013. aug. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most ezt úgy értelmezem, hogy volt neked egy jó barátnőd.

Rajta keresztül megismerted a bátyját, akivel később összejöttetek.

Dacára annak, hogy a /jó/ barátnőd elmesélte, miért rossz a kapcsolata a estvérével.


Tehát, te egy fiú kedvéért eldobtál egy gyerekkori barátnőt.

Szerintem jogosan haragszik.

2013. aug. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

A szerelem és a barátság - még ha a testvér a barátnőm, akkor is- sokkal fontosabb.

A húgnak ezt meg kell értenie.


A kettő nem keverhető össze, és a barátnőm kedvéért soha nem szakítok, csak akkor, ha a fiúval van komoly problémám.

Ha egy szerelmi kapcsolatot kívülről ilyen okok miatt befolyásolni lehet, akkor annak már kaput.

2013. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A szerelem = szerelem.

Nem tehető ugyanazon mérleg másik serpenyőjébe a baártnő sérelme.

Sőt! Soha nem avatkoznék bele egy testvérpár belső ügyeibe. Ma még haragszanak egymásra, holnap megbékülnek, s a végén én leszek a rossz, én maradok hoppon.


Ehelyett én a szerelmemet választom, és azt mondom: intézzétek el egymás között a sérelmeiteket. Szurkolok nektek, hogy egyezségre jussatok, s mielőbb kibéküljetek egymással, hiszen testvérek vagytok. Mindketten fontosak vagytok nekem: a fiú mint szerelmem, a húg mint barátnőm.

2013. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4. Nem jól értelmezted! Nem a barátnőmön keresztül jöttem össze a párommal mivel 15 éve nem is látták egymást.
2013. aug. 22. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogos, de az érzelmeket nehéz irányítani.

Én magam nem szeretem, ha bárki elvárja tőlem, hogy "segítsek neki haragudni", aki nekem személyesen nem ártott, de nem vagyunk egyformák.

Ha neki nagyon fájó az, hogy a testvérével ilyen a kapcsolata, akkor ő nem tudatos sértődött meg rád, és nem gyerekes hisziből csinálja ezt. Egyszerűen így érez, ez nem tudatos.

Nem tudom mi volt a testvéri kapcsolat megszakadásának oka, de nyilván nem egy sima civakodás, az nem járna 15 évnyi egymáshoz nem szólással.

Szerintem Te is megértheted őt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy emiatt szakíts a pároddal, csak azt, hogy fogadd el, hogy a (volt) barátnőd részéről meg nem tudatos, hogy rosszul esik neki.

2013. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igaz már pár hónapos kérdés de jegyezd meg hogy 2 mondatból nem lehet normális választ adni...
2014. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!