Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen a nővérem? Kétszín...

Miért ilyen a nővérem? Kétszínűség lenne?

Figyelt kérdés

Nővérem 32 én 17/L. Van egy 20 éves lány aki elég sokat jár nővéremhez és elbeszélgetnek 4-5 órát, mellesleg én is nagyon jóval vagyok a lánnyal(Csillával). Ezzel nincs is baj, de amikor elmegy Csilla, a nővérem elkezdi az állandó mondókáját, hogy mennyire nem szereti, hogy náluk van Csilla, nem örül neki, már szinte idegesíti őt .. DE! Amikor nővérem Csilla társaságában van, úgymond "nyalizik neki" mondja neki a szépet, mennyire szereti stb.

Ez most mi? Persze nem mondom el Csillának, hogy nővérem ki nem állhatja, vagy éppen hogy kétszínű lenne?



2013. aug. 22. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az. A kérdés az, mit nyer a nővéred a Csillával való kapcsolatából.
2013. aug. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudom, hogy kezelni a helyzetet, mert azt sem értem, hogy amikor 3-an vagyunk én, Csilla, nővérem, akkor nővérem elég bunkó velem, szinte leszar amikor Csilla velünk van.Vélemény?
2013. aug. 22. 02:39
 3/6 anonim ***** válasza:
kerdezd meg a noveredet, de ne provokativan, inkabb erdeklodoen es turelmesen. lehet, hogy ez nem tudatos nala, de ez egy nagyon rossz viselkedes. ha ravilagitasz, lehet, hogy kicsit elgondolkozik rajta o is, hogy ezt nem igy kellene kezelnie.
2013. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Kétszínű.
2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kétszínű.

#1 -nak igaza van.

Nem akarja, hogy a te kapcsolatod Csillával az ő kettejük kapcsolatára kihasson.

Esetleg nem akarja, hogy kikotyogjon olyasmit, ami csak a kettejük dolga.

Nekem inkább tűnik féltékenységnek, mintsem kétszínűségnek.


Szervezzetek közös programot, ahol mind 3an ott vagytok, mondjuk kirándulást. Közös edzést. Olyasmit, amiben inkább együtt vagytok, és oldódik a hangulat köztetek.

:)

2013. szept. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szervestünk közös programot elég sokat. Mint mindig én kullogtam hátul ők pedig karon fogva előttem.

Mintha nővéremnek Csilla lenne a húga és nem én.

Már majdnem ott tartottam, hogy megmondom nővéremnek a véleményem, de mégsem tettem...

2013. szept. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!