Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon összevesztünk a páromma...

Nagyon összevesztünk a párommal a szülei miatt. Szerinte én túl durván bántam velük, szerintem viszont bőven megérdemelték azt, hogy így viselkedjek velük. Próbáljam vele ezt most megbeszélni vagy hagyjam amíg elcsitulnak a kedélyek?

Figyelt kérdés

Tegnap anyósomék meglátogattak minket, úgy volt, hogy maradnak szerdáig. Jól mentek a dolgok egészen addig amíg a párom nem vonult el cigizni és beszélgetni a szüleivel. Anyukám negyed óra múlva sírva jött be a kertből, hogy ő nem ezt érdemli azok után amit a páromért és a szüleiért, értünk tettek. Kimentem és még hallgatóznom sem kellett, hogy meghalljam, a szüleimen nevetnek, hogy milyen a ház, milyen a kert, milyen régimódi minden, hogy néz ki anyukám (ízületi gyulladás miatt megvastagodtak az ízületeknél a végtagjai és ferdén jár), édesapám milyen kövér, stb. Ezek után én összeszedtem a cuccaikat, a kezükbe nyomtam és hívtam nekik egy taxit, hogy kivigye őket a vasútállomásra. Azt is megmondtam, hogy hozzánk többet be sem tehetik a lábukat. A párom erre még a szüleit védte, hogy ezt nem tehetem meg velük. Végül ő is velük ment és ma csak egy sms-t küldött, hogy amíg nem kérek bocsánatot a szüleitől, addig nem fog hazajönni.

Bocsánatot kérni nem fogok, az biztos, már csak azt nem tudom, mikor próbáljak meg a párommal beszélni.


2013. aug. 18. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én többé nemhogy anyósékkal, párommal sem találkoznék ezek után. Ilyen egyértelmű helyzetben a szüleit védi, aztán még velük is megy? Akkor maradjon is csak ott!
2013. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Minden jót kívánnék a "páromnak" anyóséknál, és annyit mondanék, hogy akkor jöjjön vissza, ha megtanult viselkedni és bocsánatot kérni. Egyéb esetben látni sem akarom. Kikérném magamnak ezt a viselkedést, és maximálisan egyetértek veled, hogy ezt tetted. Én is ilyen vagyok. Hülyékkel nem tárgyalnék, nincs értelme. Nem tudnak viselkedni, a sértegetésekre meg nem lennék kíváncsi.
2013. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor próbálj meg a pároddal beszélni? Leginkább soha. Ilyet még sutyiba sem csinálunk, nem, hogy a vendéglátónál, pláne nem vagyok utána felháborodva.
2013. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
az egész családdal megszakítanám a kapcsolatot
2013. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Szerintem jobb lesz neked nélkülük...

2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a párod, ugyanolyan nyomorék mint a szülei.
2013. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ha csak ketten lennénk lehet, hogy én sem a megbeszélés híve lennék, de 3 közös gyerkőcünk is van, szóval nem olyan egyszerű.
2013. aug. 18. 09:34
 8/27 anonim ***** válasza:
3%
Mert te gondolom soha nem tettel megjegyzést a o szüleire.... Max ő, ők nem hallották. Ne legyél álszent.
2013. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az csak súlyosbító körülmény a párodnak, hogy 3 gyereke és te helyetted a szüleit választotta, mikor elment velük. Nincs miről beszélni. Neki a gerinctelen szülei fontosabbak, mint ti.
2013. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a legegyszerűbb megoldás az lenne, ha előbb ok kérnének bocsánatot anyukádtol, aztán meg te tőlük.
2013. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!