Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ha az embernek van egy...

Milyen ha az embernek van egy bátyja?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bátyám, viszont nagyon szeretnék egyet! Akiknek van bátyjuk légyszíves írják le, hogy milyen az. Mert abban is biztos vagyok, hogy nem csak jó oldala van? De mi a rossz abban ha ez embernek van egy bátyja és mi benne a jó? :)))

2013. okt. 5. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Hú,hát kiakasztott ma is...de szeretem nagyon...meg tartok is tőle...mert nem akarom,hogy rosszba legyünk,nekem már csak ő van a családomból.amúgy olyan védelmező,de mondom,pl.nem tudja a tetkómat,kinyírna:)21l 27 a bátyám
2013. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 is van, mind féltesó ugyan. Nagy köztünk a korkülönbség, így csak az egyikkel éltem együtt kb. 10 éves koromig, utána ő is elköltözött elég messzire, a másik kettő régen is kb. 150 km-re lakott tőlünk, mert a másik szülőnél maradtak válás után, de mire megszülettem már nem laktak az édesanyjuknál, csak azon a környéken albérletben, saját lakásban. Szóval velük évente pár alkalommal találkoztam csak. Én elvagyok velük, sosem veszekedtem velük mert nem volt min, kettővel jóformán nem is ismerjük egymást, a harmadikkal pedig jó volt a kapcsolatom nagyon, míg itthon lakott. Most is jó, de évente max. 3 alkalommal szoktunk találkozni. Telefonon nem beszélünk, ha valami kérdezni valónk van, Facebookon elintézzük, de ez is ilyen évi 2 alkalom kb. Én rossz oldalát nem tudok mondani, nekem sosem volt velük semmi bajom, nem veszekedtünk, nem féltékenykedtünk, elvoltunk, elvagyunk és ennyi.
2013. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyszerű dolog! :) Az én bátyám 5 és fél évvel idősebb nálam, és én voltam neki az unalomtól megmentő kistesó. Még alig tudtam járni, amikor beültetett a focikapuba, és rugdosta a lasztesz. Én nem babáztam, hanem legóztam a bátyámmal, játékpuskákkal lődöztünk egymásra, és én is az ő barátaival barátkoztam. Néha persze kirekesztett, mert én voltam "a kicsi", de nem volt vészes. Szóval együtt banditáskodtunk a kertben, lefociztuk a kertben a zöldségeket. Nagyobb korunkban néha eljártunk egymással bulizni. Ha egyedül mentem, akkor még éjjel is pattant, ha nem tudtam megvárni a hajnali busz indulását. Mindig vigyáz rám, olyan, mintha lenne egy harmadik szülőm. Főleg gyerekkorunkban volt ez így. Egyetlen apró hátránya volt: valahogy mindig kihasználta az erőfölényét testvérbunyónál. :D

De pl ha nővérem lett volna, most valószínűleg nem imádnám a focit, az autóversenyeket, és lemaradtam volna egy csomó jó dologról az életben. Úgyhogy fiútesók forever. :)

2013. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15évvel ezelőtt még együtt játszottunk, mára már ki sem állhatom. Nagyszülői részről pl mindig éreztetve van h ő a fiú, ő jár orvosira ő az Isten. Pedig én meg mérnökire járok nem hiszem h sokkal rosszabb lenne. Neki vt rendőrségi ügye de akk is ő a legjobb. :-/ Sajnos én már gyűlölöm. De am van akinek nagyon jó a testvéri viszonya és megvédi a húgát/ öccsét.
2013. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor, hogy egy negativat is olvass: mivel ő az elsőszülött és fiú, ezért ő a nagybetűs Isten. Mindig az ő dolgaival volt elfoglalva mindkét szülőnk, ha bármelyik rokon érdeklődött a gyerek felől, első volt a bátyám, akiről kb. 45 percet is tudtak beszélgetni, a többieket meg 3 mondatban lezavarták. A szőnyeg alatt kellett jarkalnunk, mert a testvéremet zaavrta a beszéd és mindig le lettünk teremtve. Szóval a testvér személyiségétől függ az, hogy milyen testvérek lesznek. Nem minden bátyó védelmező.
2013. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha leihatóm mindezt egy báty szempontjából is a húgomtól mindig kevesebbet követeltek.

Mint tőlem, példának okáért neki van egy szakmája, tőlem diplomát és idegennyelv tudást követelnek.


Mindig én végzek több munkát, mert még utána is kell takarítani mivel rendkívül hanyag. Én meg utálom a kupit.

Folyton lekockáz de még scannel sem tud.

Ha van angol levele azt is én fordítom mivel ö nem érti a nyelvet.


De legalább főzni tudd.

És volt h én beszéltem le egy bunkó pasival folytatott kapcsolatáról.


Egyébként pedig elvagyunk utálni nem utáljuk egymást, de nem is lógunk a másik nyakán egész nap.

Ha valaki akar valamit megtalálja a másikat.

2013. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem van 3 bátyám de nagyon nagy a korkülönbség de szerintem jó pl. hülyéskedünk múltkor csak úgy elkezdtünk keringőzni meg ilyenek meg ha baj van megvéd de vannak rosszak is pl: mindig neki van igaza bármit is mondasz meg ő kiidegelhet de ha én piszkálom egyből kiabál kicsit igazságtalan de tudom hogy szeret mert kiskoromba az iskolában egy felsős fiú piszkált ő meg megverte.....szerintem jó dolog :)
2013. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 julcsyka89 ***** válasza:

Sajnos nekem sincs bátyám de jó lenne.

Ha lenne egy bátyám akkor nem veszekednék vele, jókat beszélgethetnénk.

Elmondanám neki örömömet, bánatomat, amikor sírnék ő vigasztalna... :)

Szerintem is jó dolog ha valakinek van egy testvére aki védi.

2018. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 julcsyka89 ***** válasza:

Nekem van 4 nagybátyám akiket kedvelek. De a másik kettőt nem annyira. Az egyik 34 éves és amikor látom, elmosolyodom nemtom miért. Mikor mamámnál nézzük a tv-t, viccből elkezdem piszkálni pl.: lehúzom a sapkáját :D


Ha vér szerinti bátyám lenne akkor is ezt csinálnám vele :)

Julianna 18/L

2018. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 julcsyka89 ***** válasza:
^-^
2019. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!