Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nemrég megjelent a párom...

Nemrég megjelent a párom testvére. Eddig nem tartották a kapcsolatot, a párom hiába kereste, a bátyja nem állt szóba vele. Most pedig ott akar lenni az esküvőnkön. Meghívnád?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a párommal (4 éve), azóta 2x beszéltek. Egyszer a bátyja pénzt kért tőle, de párom nem tudott annyit adni (egyik napról a másikra nem tudunk 150 ezret előszedni), ezért a tesója megharagudott és nem kereste.

Szilveszterkor pedig részegen felhívta, hogy szeretné helyrehozni a párommal a kapcsolatát, és hogy meglátogat minket.

Szombaton beállított, az esküvőnk 3,5 hét múlva lesz.


Megint úgy kezdte, hogy pénzre lenne szüksége, és pár napig szeretne itt aludni. Mondtuk, hogy oké, péntek délutánig maradhat, mert a héten szabadságon vagyok.


Valahonnan megtudta, hogy most lesz az esküvőnk (mikor meghívtuk, azt mondta nem akar eljönni), és most mindenképp ott akar lenni.

De addig itt szeretne maradni nálunk, persze ruha is kellene neki, meg amíg nászúton vagyunk addig vigyázna a lakásra.


Hiába a párom testvére, számomra vadidegen, hisz a 4 év alatt 1x láttam, akkor is elég csúnya szavakkal illetett. Én kijelentettem, hogy nem szívesen látnám az esküvőnkön. Félek, hogy pár pohár ital után jelenetet rendezne...


2013. okt. 15. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom mennyire agresszív, de ha tényleg félő, hogy tönkreteheti a lagzit, akkor semmiképp... testvér vagy sem, nincs jogában a nagy napon ott lenni, ha paraszt. Másrészt meg csak ne akarjon a házra vigyázni...
2013. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem ismerem milyen ember, de mivel pénzre van szüksége, nem szeretném egyedül hagyni a házban...

Ki tudja mit vinne el, vagy kiket hozna fel ide.


A párom is hasonlóképp gondolkozik, nincs szíve kidobni, de azért eltartani sem szeretné.


2 kocsmatulajdonos is mondta páromnak (még a nyáron), hogy a testvérét kitiltották onnan, mert kötekedett ittasan.

2013. okt. 15. 19:23
 3/13 My Conserve ***** válasza:
93%
Fizessétek be pár napra egy tisztábbfajta hotelbe. Az nem olyan drága nektek, mintha elvinne valamit, és nem is olyan megalázó a számára, mintha kitennétek a szűrét.
2013. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Meghívnám. Támogatnám a férjemet abban, hogy békességben legyen a családjával.


Gondolj arra, hogy a döntéseinket évtizedek múlva a gyerekeink kérik számon rajtunk.

2013. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez nem rossz ötlet, de mi van ha onnan is elemel valamit?


Leginkább az a probléma vele, hogy munkája nincs, dolgozni nem akar, szinte természetesnek veszi hogy majd valaki segít neki.

Sok gyereke van, eddig a felnőtt gyerekeinél lakott állítólag.

Párom tudna neki munkát, talán még egy olcsó albérletbe egy szobát is tudna neki intézni, persze a tesója azt mondja, hogy köszöni szépen de nem jó neki az a munka...És jönnek a kifogások.

2013. okt. 15. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs! Az előbb a címben felvetettekre reagáltam. Vissza az egész. Ha alkoholista, akkor kívül tágasabb.


Az esküvőtöket meg tönkre fogja tenni.


Ha visszamondjátok a meghívást, akkor bosszúból lesz ott, és botrányt fog csinálni. Ezt sajnos elszúrtátok. :(

2013. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha a szállóból lop, az az ő felelőssége.


Akkor tuti, hogy egy ideig nem látjátok, mert lesittelik. :)

2013. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mivel ő tavasszal elutasította a meghívást, nem számoltunk vele.

Nincs benne a meghívottak listájába, nem tudjuk hogy tudnánk e azt a plusz egy főt valahova leültetni, gondolom ételt biztos kapna.


Megmondom őszintén én nem szeretném hogy ott legyen.

Nyugodtan mondjátok, hogy rosszindulatú vagyok...

De aki ennyire nem törődik a testvérével, az ne akarjon ingyen enni meg inni a lagzin

2013. okt. 15. 19:52
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a párod helyében kidobnám. Az hogy rokon, még nem jelent semmit.
2013. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szállás meg kaja kell neki, nem rátok kíváncsi.


Megmondanám, hogy már le van szervezve, a hivatalos részére jöhet.

2013. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!