Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom ha egy gazdag...

Honnan tudhatom ha egy gazdag helyes, közép korú férfi csak szexet akar és nem komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy téged, a vélhetőleg sok-sok évvel fiatalabb csajszit környékez meg, nem pedig egy érett, művelt, felnőtt, közel korabeli nőt.
2013. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Onnan, hogy egyből a szexre tér rá akár szóban, akár tettben.
2013. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem biztos, én is előbb dugok, aztán kérdezek.
2013. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnét tudhatja egy gazdag, helyes, középkorú férfi, hogy csak a pénze miatt hazudnak neki örök hűséget, vagy csak szexet akarnak tőle?
2013. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged is csak a szerelem vezérelne, nem a pénzét említetted volna meg elsőként a listádban. :)


Ha az idejét és a figyelmét szenteli rád, nem pedig a pénzét, akkor nem megvenni akar prostinak. Ha előbb a kocsiján utaztat meg összevásárol neked minden sz.rt és közben nem érdekli őt se a családod, se a munkád, se semmi, ami te vagy, akkor nyilvánvaló, mire megy ki a játék.

L

2013. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom éppen még nem középkorú, 36 éves. 15 év van köztünk. 2 éve együtt vagyunk, lassan egy éve együtt élünk.

Nekem először a korát se akarta megmondani, én olyan 28-29-nek tippeltem maximum, de nagyon maximum. Nem gazdag, de igen jól él (azaz már élünk). Gyönyörű, nagy, modern felszereltségű ház, kocsi (nem fullos, nem vadiúj, de nagyon szuper, viszont sokat eszik, és kell forrás fenntartani bőven). Ezekről sem tudtam eleinte, a kocsit kb. 3-4 hónap után mondta meg. Én azt hittem, albérletben él, bár nem kérdeztem. Később mondta el, hogy a sajátja a ház.

Mindent összevetve ő direkt úgy csinálta, hogy ŐT ismerjem meg előbb, ne a vagyonát. Sok csaj ment rá csak a pénzére már, nem akart velem is így járni - bár én meg aztán telibekakálom, mennyi pénze van, ha szeretem. Csak akkor voltam hajlandó hozzáköltözni, mikor már stabil munkám volt, hogy ne neki kelljen eltartania.

Szóval szerintem onnan lehet tudni, ha egyből azzal villog, hogy mije van. Ha próbálja palástolni, akkor azt akarja, hogy őt szeresd, ne a pénzét. Ha nem próbálja, akkor tökmindegy neki, lényeg, hogy megdughat.

2013. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy addig önti rád a bókokat, addig érzed magad hercegnőnek mellette, míg egypárszor le nem feküdt veled, aztán udvariasan közli, hogy nem illetek össze és sosem látod többé.
2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bakur12 ***** válasza:
76%

Nem mindenki tudja elore, hogy pontosan mit akar. Lehet elore szexet aztan, ha bejossz neki jobban akkor meg tobbet. Ez amugy toled is fugg, hogy milyen vagy. Ha latja, hogy csak 1 menetre valo vagy akkor azt akarja ha nem akkor meg tobbet is akar.

#6 Szerencsetek van egymassal. A pasid nem a vagyonaval hoditott meg hanem magaval. Altalaban akinek van az az autojaval meg a vagyonaval szokott felvagni.

2013. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
felszereltségű ház, kocsi (nem fullos, nem vadiúj, de nagyon szuper, viszont sokat eszik, és kell forrás fenntartani bőven
2013. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ahol azt említik elsőnek, hogy a kocsi sokat eszik, ott nem igazi a gazdagság.
2013. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!