Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Párom azt akarja, hogy menjek...

Párom azt akarja, hogy menjek vele ma este a nővére születésnapjára. Utálom a családot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sógornőmnek van három fia akik lopnak, verekednek stb. Èn nem csípem őket ezért nem akarok menni. Ezt a párom is tudja mégis azt akarja, hogy menjek. Mit tegyek? Ötleteket szeretnék kérni!
2013. okt. 17. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
elmész,és feszítesz a párod mellett,mert ő szereti a nővérét.
2013. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagy levegőt veszel és elviselsz egy-egy ilyen családi ünnepet a párod kedvéért, mert ez neki fontos, vagy megmondod, hogy nem vagy hajlandó elmenni, a fent említett indokok miatt. Mást nemigen tehetsz.
2013. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fogom kibírni.
2013. okt. 17. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem mész. Aztán majd hallgatsz érte. Végül, ha lenyugszik, megbeszélitek.
2013. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Megmondod, hogy nem akarsz elmenni, mert utálod a nővérét, mert a három fia verekedős, és lop...szóval azt, amit ide leírtál. Egyenesen, a képébe. Kezdjen vele, amit akar.

Van neked saját akaratod, igaz? Ha én valahova nem akarok elmenni, akkor hat lóval sem lehet oda elhúzni. Ilyen egyszerű.

2013. okt. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

"Nem tudom hogy fogom kibírni."-összeszorított foggal.

csak azért,mert a gyerekeit nem bírod (akik attól még,hogy "huligánok",szerethetik a családjukat,és a párodat is.)

2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hupsz,elfelejtettem befejezni a mondatot:csak azért,mert nem bírod a 3 suhancot,nem kellene lemondanod a sógornőd születésnapját.ez róla szól,nem a gyerekeiről (nekem is vannak olyan rokonaim,akit nem szeretek,mégis kibírom a családi eseményeket)
2013. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
El kell menned a férjed miatt. De drukkolok, hogy kibírd. Sok sikert. :D
2013. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd otthon a bukszádat.
2013. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktam ilyet nagyon tanácsolni, de hazudj. mond azt, hogy nem vagy jól, fáj a fejed stb. így a pároddal se veszel össze, de nem kell elmenned. hosszútávon meg nem lehetsz mindig rosszul, szóval vmikor le kell majd ülni megbeszélni.
2013. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!