Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 vagyok és fiu, van egy...

22 vagyok és fiu, van egy nővérem aki állandóan anyáskodik felettem ha elmegyek este kérdezi hogy mikor jövök, meg ilyenek na ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
örülj,hogy valaki törődik veled b-szod...
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
mert szeret! én a 24 éves bátyámtól is meg szoktam kérdezni, hogy mit csinált de csak azért, hogy megnyugodjak, hogy minden rendben van és nem keveredett rossz társaságba. Persze azt nem szabad hagyni, hogy elfajuljanak a dolgok ha zavar szólj neki!
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
22 eves felnott ferfi letedre fiunak hivod magad. Ezert.
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Törődik veled és félt. Ilyenkor azt kell mondani neki: köszönöm szépen.
2013. okt. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert átvette a szülőd szerepét. Kontrollálni akar, mint egy kisgyereket, és ezt úgy adja elő, mintha törődés lenne. A törődés ugye, jó dolog, és társadalmilag elfogadott, abba nem lehet belekötni, sőt: annak örülni "kell". csakhogy ez nem törődés! És mindenkit megnyugtatok, ez nem normális dolog egy 22 éves ember esetében. Egy kétévesnél vagy egy hatévesnél ok, de 22-nél nem ok.


Egyszerű a dolog: a tesókának meg kell mondani, hogy mindig vésse a fejébe: csak azért, mert X évvel idősebb, nem az anyád, hanem csak a testvéred. (22 évesen már az anyád sem szólhat bele a dolgaidba normáls esetben) Egy szinten van veled, nem feletted. Értsd: röviden szólva: törődjön a maga dolgával, te nem vagy köteles senkinek beszámolással élni az életedről - lévén, hogy felnőtt ember vagy. Ha valamit el akarsz neki mondnai, akkor elmondod, egyébként semmi köze a dolgaidhoz.

2013. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Khm... kicsit több adatot légyszi. Anyukám is mindig megkérdezi apukámat, h mikor jön haza a barátaitól, Apa meg válaszol rá készséggel és ennyivel el van intézve a dolog. A "mikor jössz?" az még szimplán az érdeklődés kategória. Mesélj egy kicsit többet.
2013. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
volt olyan hogy este elmentem autóval bulizni és neki áll okoskodni , hogy már késő van, megint hajnalba jövök haza akkor zörgök és felkeltek mindenkit
2013. okt. 17. 11:45
 8/22 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg hangos vagy, az gáz és p.fátlanság. Nincs baj, hogy hajnalban jössz, de akkor mint az árnyék, csendben közlekedj.


Egyébként érdeklődik; én is megkérdem a barátom, hogy mikor jön, vagy merre megy és ő is engem. Persze számít a hangsúly, ergo: nem kötekedve, számon kérően, hanem szimpla kérdésként.

2013. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Cica, mit nem értesz? :D Mások szeretnének aludni és te akadályozod őket ebben. Erre elhangzott egy kérés, hogy ne tedd, de neked áll feljebb... Cöhh...
2013. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

amikor 19 évesen beiratkoztam érettségizni még oda is elkísért

azt mondja eljön velem, elkísér mert úgy is itt meg ott dolga

miért csinálja?

2013. okt. 18. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!