Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az miért van, hogy anyám...

Az miért van, hogy anyám jobban szereti a nővéremet mint engem? (én 14/f ő 15/l)

Figyelt kérdés
Mert vegyük például a multkori esetet. Tesóm mondta mikor felkelt anyámnak, hogy rosszul van, egyből mondta neki, hogy maradjon itthon, majd lemegy az orvoshoz, nekem meg mikor mondom hogy fáj a torkom stb. akkor azt mondja, hogy nem kell színlelni?
2013. okt. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Két eset van.

a) Anyukád "rossz szülő", és kivételezik az egyik gyerekével.

b) Anyukádnak megvan a tapasztalata veled kapcsolatban, kevésbé vagy megbízható, szavahihető. Ez a valószínűbb. Kérdezd meg tőle, miért nem hisz neked. Hosszú távon nagy hátrányaid lehetnek abból, hogy nem bízik benned.

2013. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Én is sokszor érzem azt hogy a hugommal kivételeznek. Én ezt gyakran szóvá is teszem (sajnos van egy ilyen természetem), de olyankor midnig azt a választ kapom, hogy egyformán szeret minket. Ez valószínűleg így is van. Nem lehet az, hogy mindig egyformán annyit kapj mint a tesód. Biztos van olyan eset mikor te vagy a kivételezett, csak azt te nem úgy éled meg.
2013. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha ez igaz, akkor sajnos azt kell mondjam, hogy anyukád egy önző, ostoba és korlátolt liba. Van egy "kedvenc", az felel meg a saját maga jó oldalának, és van egy rossz, aki te vagy, és az egyenlő a saját maga rossz oldalával, amit még maga elől is tagad.


Nincs más hátra, állj a sarkadra és boldulj egyedül. Ha tényleg beteg vagy, és nem enged el orvoshoz, akkor menj el a suliba, beszélj az ofővel, és kérd meg, hogy ő vagy valaki más kísérjen el orvoshoz.


Előbb-utóbb anyukád észbe fog kapni, mert ilyen libák mindig blamálva érzik magukat, ha a gyerek baját más látja meg, nem ők.

2013. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mostantól az lesz a célom, hogy anyukám bízzon bennem. Ment a zöld mindenkinek :)
2013. okt. 21. 21:29
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem van egy szintén lány ikertestvérem. Anyám és apám is mindig jobban szerette, de sosem tudtam meg miért. Ma is így van, pedig már elmúltunk 40... a tesómmal ennek ellenére jó a kapcsolatunk!
2013. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is jó ennek ellenére a kapcsolatom a testvéremmel, ám bántó,hogy nem bízik bennem.(Apám nincs, elhagyott bennünket.)
2013. okt. 24. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

szerintem több lehetőség is van.

1. Vagy tényleg kivételezik vele

2. Vagy tényleg nem vagy megbízható

3. -én leginkább ezt gondolom - ő is lány, és a nővéred is, és tudja, hogy milyen nehéz a lányoknak. Tudod, menstruáció, sokkal többször depressziósak, kell nekik a magány, hogy megérthessék, és megismerjék magukat. MEnstruáció is ott van. Lehet hogy épp meg volt neki, és tudod milyen kellemetlen az, hogy iskolában ott egész végig szenvedned kell, lehet görcsöl a hasa, bármi lehet.

2013. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2013. nov. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!