Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy viselkedjek vele? Megér...

Hogy viselkedjek vele? Megér egy próbát? Én és a mostohatestvérem.

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk anyával hozzá és az apjához.Én már 3 éve ismertem és kb azóta is tetszett.Abba a gimibe mentem,ahová ő is jár és azóta egyre erősödött az érzés.De nem ismert,mert ő "Mr. Népszerűség",akinek menő cuccai vannak,a lányok odavannak érte és a társaság középpontja.

Amióta náluk lakunk,megváltozott velem.Már azután,hogy kiderült,a szüleink együtt vannak.A suliban beszélt velem,meghívott kávéra/ebédre.

Elkezdett hívni magával hétvégente bulizni és rossz volt látni,ahogy kavar másokkal.

Tegnap nem bírtam tovább és elkezdtem sírni.Utánam jött és elkezdtünk dumálni és megcsókolt.Együtt aludtunk,de én ma eljöttem apához,mert ez kicsit sok volt.


Ha nem néznénk azt,hogy a mostohatestvérem,akkor még azt is lehetne mondani,hogy az utóbbi pár hónapban rám hajtott.De így,ez nagyon bonyolult.

Évek óta erre vágytam,de fogalmam sincs,hogy mit mondjak neki,ha végre-valahára felveszem neki a telefont vagy visszaírok neki...

15L



2013. okt. 27. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kicsit hanyagold ezt az egész témát, fiatal vagy még hasonló bonyodalmakhoz
2013. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem itt most mindegy,hogy hány éves vagyok.
2013. okt. 27. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

tehát 15 évesen elég idős vagy csókolózni, meg együtt aludni (kamatyolni???) a mostohatesóddal, akkor meg ne emészd magad, hanem csináld....

bár ha én lennék az anyád, és ezt megtudnám, igen csak tarkónvágnálak a fiúval együtt....

2013. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És a szüleid mit szólnak a dolgokhoz? Vagy ők nem tudnak semmiről? Érdemes lenne szerintem beszélni anyukáddal, hogy esetleg ő mit gondol erről az egészről.

Hány éves a srác?

2013. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem kell ennyire kiborulni a koromon,nem én vagyok az egyetlen lány,aki ennyi idősen csókolózik,sőt.Szerintem 10.-ben nem annyira természetellenes ez...

Anyáék nem tudják.

Nem akarom még elmondani anyának,nehogy elrontson valamit.

A srác 17 éves.

2013. okt. 27. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Probalj logikusan gondolkozni

- ha az elmult 3 evben egyaltalan nem erdekelted, akkor valoszinuleg most csak azert csinalja, mert tiltott gyumolcs vagy, ami izgalmas

- elvagytok egy darabig, titokban, de ha nem jol sul el es szakitotok, akkor milyen lesz utana egyutt elni es kerulgetni egymast a lakasban? anyukad kapcsolatat is tonkreteheti, o mit fog erezni?

2013. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Legyetek komolyak es senki ne merje leirni, hogy

"Nappal hugom, ejjel dugom!" ;D

2013. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. A kérdés az, hogy mennyire vagytok érettek, és hogy a szüleitek mennyire vesznek komolyan titeket. Igazából, ha mindketten komolyan akarjátok, és elég érettek vagytok ahhoz, hogy egy szakítást kezelni tudjatok, akkor, ha a szülők sem kisgyerekként gondolnak rátok, akkor össze kell ülni, és megbeszélni. Persze a legegyszerűbb, ha keresel valaki mást, aki a rajongásod tárgya lehet. Ha a srác rádgerjedt, valszeg más sem utasítaná el a közeledésed. Először nektek kettőtöknek kell leülni, és tisztázni, hogy megértek-e egymásnak ennyi bonyodalmat, és ezután leülni a szülőkkel.
2013. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem itt most mindegy,hogy hány éves vagyok."

Valóban? Akkor miért tőlünk vársz megoldást a TE problémádra?

Mondok neked valamit. Mindig csak akkora és annyi problémát csinálj magadnak, amivel meg tudsz küzdeni. Ez még egy felnőttnek is rágós falat. Sürgősen lépj tovább.

2013. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!