Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha úgy érzem van...

Mit tegyek ha úgy érzem van egy testvérem de mindenki tagadja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 17:54
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19:22 kire írtad hogy pukkancs????Mert én még pl. ezt a kérdést nem láttam mielőtt rámfognád ezt a butaságot!!!!!!
2013. nov. 13. 19:25
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

" 1:Amíg én nem beszélek így veled addig te is vegyél visszább 2: Én azokról beszélek akik alapból csak azért csináltatták fel magukat és azért szült gyereket hogy kapja a családit,gyerektartást stb. ha nem érted mit írok akkor inkább ne írj!!! 3:igen is tudom mik a törvények azért nem vagyok annyira gyerek ezekhez!!!!"


1. Én nem beszélek veled, hanem írok, és nagy különbség. Ugyanis az írás alapján nem tudhatod hogy az ember mit érez.(hacsak nem rendelkezel telepatikus érzésekkel, és a monitorra helyezve a kezed, nem érzed) Szóval nem írtam semmi sértőt..De te már ki is borultál.

2. Azok sem élősködök akik csak gyereket akartak.. Mindegy hogy csak gyerek kell nekik, vagy családban születik a gyerek. A gyerektartás így is úgy is jár.

3. Nem, még mindig nem tudod a törvényeket, mert még most sem fogod fel. A gyerektartás nem akarás kérdése. Ha gyerek születik fizetni kell. Ahogy mások is írták, a nem fizetés esetén akár börtön is jár érte..

ja: és igen, te egy hisztiző gyerek vagy, aki azt hiszi hogy okosan érvel..

Tudod nagyon nem mindegy hogy a

hülye okoskodik vagy az okos hülyéskedik..

2013. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
na menj aludni, mert fárasztó vagy! :):)
2013. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%
Miért fontos, hogy van-e tesód? Ha idősebb nálad, nagy valószínűséggel nem kíváncsi rád.
2013. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is ő írta ki a barátnős-örökbefogadós kérdést is :D Ki más írna még olyat, hogy "14 leszek, 15 éves lesz"


Felmerül a kérdés bennem, hogy vajon én is (és mások) ilyen idióta voltam-e 14 évesen?

2013. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Igen te az voltál válaszolok a gondolataidra és én nem 15 leszek na de idiótákkal nem vitatkozok lehet innen húzni csááó!!!
2013. nov. 14. 18:51
 27/30 A kérdező kommentje:
És bennem nem is merült fel az a kérdés hogy örökbe fogadtak-e bolond!
2013. nov. 14. 18:52
 28/30 anonim ***** válasza:
67%
Vajon miért nem tanultál meg rendesen olvasni, és szöveget értelmezni? Hogy lehet valaki ilyen buta? :S
2013. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Jólvan azért ennyit ne beszélj magadról ;D
2014. jan. 8. 20:48
 30/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy későn jövök.

Ne hibáztasd őt, nem számít, hogy milyen apukád van, meg, ha azt hiszed tagadja, akkor lehet, hogy rosszul hiszed. Figyelj, ha elhunyt már egy gyermeke (őszinte részvétem) ,és minden egyes nap emlékezteted rá, fel bírod fogni, hogy milyen depressziós beteg lehet a későbbiekben?

Ezen gondolkozz el! Remélem tudtam segíteni...

2014. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!