Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha idegbeteg az...

Mit tegyek, ha idegbeteg az öcsém?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van , hogy van egy 13 éves öcsém, aki egy idegbeteg agresszív állat. Egyfolytában zaklat, mindenemet tönkre akar tenni. Be kell tőle zárkóznom a szobába, a másikba meg be se enged. Nem egyszer rám támadt már pl. késsel, ollóval hadonászott felém,hozzám vágott valamit stb.Meg is rongált már egy jó pár dolgot pl. nyomtatót összekaristolta, ágytámlámat lerángatta, plüss állat szemét kivagdosta stb.Néha a húgommal is kötözködik, de vele fele annyit se mint velem. Az a legszomorúbb az egészben , hogy anyámnak hiába mondom h csináljon vele valamit, kezeltesse v valami nem hajlandó. Inkább csak röhög rajtam és még engem tart idegbetegnek, ha merek szólni valamit.



#agresszív #idegeteg
2013. nov. 17. 21:57
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:
88%
egy jól irányzott pofán rúgás sokszor csodákra képes. Esetleg igazítsd útba az öcsköst anyád felé. Molesztálja őt és lássuk, az is olyan vicces lesz -e.
2013. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Egy alapos verés rá férne a kis taknyosra....Nem viselkedne így,biztos elvan kapatva,meg tuti minden megvolt neki engedve,attól ilyen kezelhetetlen.....indulatkezelő képesség Zéró.
2013. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Adjál neki néhány kupica erdélyi szilvát...bizony
2013. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Vére meg, vagy ha lány vagy, egy pusziért kérjél meg 1 erős srácot hogy iskola után "keresse meg"
2013. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
83%

Anyucival kéne komolyabban elbeszélgetni, ha nevet azon, hogy egy 13 éves fiú tönkreteszi a nyomtatót és késsel támad ràd. Ő biztosan nagyobb hatással van az öcsédre és rá tudja beszélni, hogy menjenek el pszichológushoz.

Ha ez nem válik be, akkor viszont valahogy mégis tekintélyt kell szerezned, hogy legalább téged ne bántson. Nem feltétlenül verésre gondolok, lehet hogy egy egyszerű beszélgetés is sokat segít.

2013. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 pbiker ***** válasza:
100%

Hát ha késsel rádtámad, akkor ott komoly baj van.

Nagyon sürgősen billentsd helyre anyádat, mert ha tényleg beteg az öcséd elméje, akkor kezelésre szorul.

Márpedig a leírtak szerint arra szorul.

2013. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj egy megbízható tanárral, esetleg iskolapszichológussal vagy védőnővel.
2013. nov. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor irj uj kerdest: mit tegyek, ha idegbeteg az öcsem, de sajnos anyam sem normalis, mert ugye bolond lyukból bolond szél fúj
2013. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én öcsém is ilyen, rajtam az segített, hogy középiskolában már kollégiumba mentem, majd egyetemre szintén, onnan meg már csak évente egyszer-kétszer jártam haza, most meg már haza se megyek, anyám eljön ha akar látni, évente egyszer-kétszer 1 napra, aztán annyi.
2013. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es kivette a számból a szót tényleg beszélj az osztály főnököddel, hogy kihez lehetne fordulni mert így egyszer csak úgy elszalad a ló a kis kölökkel, hogy egyszer csak a sitten köt ki vagy valami nagyobb tragédia lesz.

Ha anyádat behívja a gyámügy vagy valami hivatal akkor nem fog nevetni. Az öcsédet meg kezelni kell minél hamarább.

2013. nov. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!