Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak, öcsém...

Most mit csináljak, öcsém nagyon kétszínű?

Figyelt kérdés

Öcsémnek egy éve van barátnője,szimpatikus lány,de annyira nem ismertem meg,mert nem velük lakom.....


Öcsém amúgy 20 éves

Tudni kell róla,hogy végtelenül lusta,anyum sokat veszekszik vele.

Barátnője viszont segít neki,mosogat,ha anyum dolgozik,néha még főz is....amikor ott vagyok,előttem csókolgatják egymást,viszont múltkor kettesben bevallotta öcsém,hogy nem érez semmi komolyabbat a lány iránt,de azért "még kicsit bolondítom",így fogalmazott, mert hogy mindent megcsinál utána,de bevallotta nekem,hogy csalja rendszeresen....szemébe mondtam h ez elég gerinctelen dolog,de csak nevetett....


Nem akarok ebbe belefolyni,mert az ő dolguk,de nyilván bánt,hogy öcsém ilyen...


2013. szept. 11. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd jön az ő életébe is egy nőszemély, aki jól átvágja a palánkon, ami alapjaiban csak rosszabbá teszi majd, de addig is, amíg az a nő ott lesz, megismeri a fordítottját is a dolognak.
2013. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért csak kéne csinálni valamit azzal a gyerekkel. A lány szegény csak az idejét vesztegeti rá. Nagyon kedves lány lehet aki ezt nem érdemli meg, mivel igyekszik, hogy jóban legyenek a szüleitekkel, azt szeretné, hogy a szüleitek is szeressék őt, azért gondolom mert nem akarja elhagyni az öcsédet, legalábbis nem mostanában.

Ha a lánynak mondod el ezeket, nem biztos, hogy elhiszi, de meg kéne próbálni, szerintem. Oda menni hozzá és elmondani hogy vélekedik róla az öcséd, őszintén, mert ennek így semmi értelme. Ha meg nem a lánynak mondod el akkor oktasd ki az öcsédet, vagy mond meg ezt a szüleiteknek, anyukátok csak tud rá hatni valahogy.

Ez így elég nagy szemétség, hogy szinte csak azért van ott a lány hogy az öcséd után takarítson.

2013. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de csak nevetett"

Szívből remélem, hogy egyszer ugyan így használják ki és röhögjenek rajta egy jót a háta mögött.

Ne haragudj, de ez undorító. Én elmondanám a csajnak.

2013. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Te nem nagyon szereted az öcsédet.... sztem ne szólj bele, semmi közöd hozzá, és a kapcsolatotokon is rontasz. Kivéve, ha nem ezt akarod.
2013. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!