Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A 14 éves öcsém tiszta idegbet...

A 14 éves öcsém tiszta idegbeteg-. - Van valamilyen szer/vitamin/akármi ami nyugtató hatású de nem tompít?

Figyelt kérdés

Viselkedésével és magatartásával és nagy bajok vannak a suliban és itthon is. Nem tudja mikor kell befognia a pofáját, makacs, mindennek és mindenkinek képes neki menni.Lelkileg szerintem eléggé elmaradott, néha úgy betud pukkadni mint egy 8 éves.

Osztályfőnöke, de még az iskola pszichológus(!) is nyugtatót ajánl. Az a legrosszabb hogy ezzel önmagában is kárt tesz és szüleimet is szégyenbe hozza, mert azt hiszik nem volt gyerekszobája. :/


2012. febr. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Van két nyakleves havonta egyszer, a tünetek csillapításáig,majd mint a kúra folytatása napi három órás aktív tanulás.
2012. febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
47%
Hát igen! Sajnos vannak olyan helyzetek, amikor a túlságosan nagyképű, elszállt tinédzsert helyre kell billenteni. Ennek egyik megoldási módja egy-két atyai saller.
2012. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
itt most totál nem erről van szó :O pszichológushoz is vittük régebben rendszeresen és ő tanácsolta a gyógyszeres kezelést :S
2012. febr. 16. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ba...ál le neki egyet és lenyugszik.A 13 éves unokaöcsém is hasonló nem vagyok rá büszke de néha én is(14 éves vagyok) és én is ő is leszoktunk nyugodni.
2012. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kellene vinni, de nem pszichológushoz, hanem orvoshoz, gyermekpszichiáterhez.
2012. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!