Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan beszéljem le a bátyámat...

Hogyan beszéljem le a bátyámat arról, hogy megvagdostassa magát?

Figyelt kérdés
Nem emo csak a szüleink azt mondták nem lehet tetoválása, ha pedig a hátába karcoltatja, amit szeretne az nem tetkó... Onnan tudom, hogy először engem kért meg hogy meg csináljam, de most egy barátját fogja megkérni... Hogyan beszéljem le róla?

2013. nov. 29. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy. Aki ekkkora barom, az csak vagdossa magát.
2013. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

szia!


Próbálj rá hatni! Tudom, hogy nehéz. Én is ilyen helyzetben voltam, elég vad volt a húgom tizenévesen, a derékra tetoválástól a hegtetováláson át sok mindenről le kellett beszélnem. Nem volt egyszerű...Nagyon sokszor kellett erről vele beszélgetni, és az önpusztítását kordában tartani.

Egyiket sem csináltatta meg :))

Maradt a rendes tetoválásnál, de az meg volt neki engedve (valamit muszáj volt). 18 éves korában megcsináltathatta. 14 éves korától szerette volna, 4 évet kibírt.


Beszélj te is a bátyáddal. Amúgy hány éves? Hathatsz úgy rá, hogy ha még nincs 18 éves, akkor várjon addig. Meg hogy fog kinézni, nem fog tetszeni a lányoknak, stb stb., ami eszedbe jut :)

Nem lesz egyszerű, hajrá!!!

2013. nov. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Se a tetoválás, se a hegtetoválás nem önpusztítás.
2013. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha neki ez kell csinálja.
2013. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a napokban tölti be a 17-et a bátyám... Próbálok beszélni vele erről, de semmi képpen se hagyom neki... Köszi a válaszokat!
2013. nov. 29. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Haverral akarja készíttetni? Hát az gáz, borzasztó lesz a végeredmény, és egy életre szól. Ha nem profihoz megy, inkább ne csináljon semmit. Próbáld meg így rábeszélni: mutass neki elcseszett tetoválásokról képeket, majd keressetek olyan magyar tetoválószalont, akiknek tetszenek a munkái. Ott kérhet egy árajánlatot, és máris megvan a cél: összegyűjteni rá a pénzt. Ha van egy kis esze, belátja, hogy jobban jár vele, ha 2 év múlva lesz egy olyan tetoválása, amit évek múlva is büszkén viselhet, mintha most azonnal kapartatja magát össze egy másik sületlen kamasszal. :P
2013. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az semmi, hogy hülyén fog kinézni, de kaphat egy jó kis szepszist, tetanuszt, esetleg hepatitis fertőzést stb a szenyezett körülmények miatt.

Meghalni/megbetegedni nem hiszem, hogy érdemes egy nyamvadt tetkóért...

2013. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a szüleiddel is és mondd el nekik mire készül, jobb lenne, ha megengednék a tetkót..
2013. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez nem túl jó tanács, érzelmi zsarolásnak szerintem nem szabad engedni semmilyen körülmények között. Most még csak egy tetkó, 2 év múlva meg öngyilkossággal fenyegetőzik majd, ha nem vesznek neki kocsit, mert tudja így célt érhet (nyilván ez egy túlzó példa). Fél évet (!) kellene kibírnia mindössze, aztán mehet a tetkó, nyilván a saját maga által megkeresett pénzből.

Így legalább ő is és a szülei is megbizonyosodnak az elhatározás szilárdságáról, nem tesz szinte visszafordíthatatlan dolgot a testével egy múló hóbort miatt.

2013. nov. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
5-nek: nem tetoválást akar készíteni hanem heget...
2013. nov. 30. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!