Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszéljem rá édesanyáma...

Hogyan beszéljem rá édesanyámat hogy elmenjen az orvoshoz?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, anya pedig 47 éves!

Több mint 30 éve dohányzik elég nagy mértékben.

Volt hogy mennünk kellett a házi orvoshoz aki szólt is hogy nagyon rekedt a hangja, és nem tetszik neki menjen el orvoshoz, 2 szer is kaptunk beutalót de sehogy sem tudtam rá beszélni hogy elmenjünk.

Múlthéten munka miatt ment alkalmasságira egy másik orvoshoz, aki szintén bele kötött hogy nagyon rekedt a hangja és ad egy beutalót.

Anya hallani sem akar róla hogy elmenjen az orvoshoz, és nincs ötletem hogy mivel vegyem rá.

Próbáltam már hatni a lelkére hogy szeretném ha sokáig élne és elmenne, mutattam már neki gégerákosról videót. Sehogy sem tudok rá hatni.

Kimerültek az ötlet tartalékaim! Kérlek segítsetek!


2013. nov. 9. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, az ilyen ostoba ember csak a saját kárán tanul. Majd akkor sajnálkozik, amikor már késő.
2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anya, szeretnéd megélni, hogy lásd az unokádat-unokáidat megszületni, esetleg felcseperedni vagy nem vagy rájuk kíváncsi? Mert amennyiben szeretnéd megélni, akkor menj el orvoshoz, mert minél tovább húzod, annál kisebb az esélye annak, ha gond van, akkor tudnak segíteni.

Vagy fontos vagyok neked egyáltalán? Ha nem csak magadra gondolnál, hanem néha rám is, ha egyszer vállaltad, hogy legyek, akkor ne kelljen már fiatalon elveszítenünk egymást.

Ha ez se hat, akkor passz.

2013. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!