Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem lesz baja a...

Szerintetek nem lesz baja a hugomnak és a kislányának?

Figyelt kérdés
Hugom és a párja elég rossz anyagi körülmények között élnek, van egy két éves lányuk is. Most a hugom párja kitalálta, hogy a "hideg elől" költözzenek az utcában élő roma családhoz akik mindenkit befogadnak. Szerintetek ez nem veszélyes a kicsire? Amúgy mi sem tudunk nekik segíteni. Jelenleg albérletben laknak.
2013. nov. 30. 20:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
És miért nem tudtok segíteni? Inkább menjenek a roma családhoz? Ilyenkor inkább a családra kellene számítani, nem vadidegenekre.
2013. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Vadidegenekhez költöznének egy kislánnyal? Én ezt nem hagynám a helyedben. Nem tudjátok összehúzni magatokat?
2013. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
De igen lesz, jobb esetben akár a gyámügy is elveheti a gyereket.
2013. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
55%
hmm....oké, nem tudjátok befogadni őket...és olyan rossz az a roma család? mert a kérdésedből nem derül ki, persze páran máris általánosítanak...
2013. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

A hugom párja lakott náluk egy darabig, szerintem a gyámügy nem fog beleszólni mivel abban a családban is élnek gyerekek.

Sajnos mi is rossz körülmények között élünk, páromnak jelenleg munkája sincs.

2013. nov. 30. 20:21
 6/42 anonim ***** válasza:
55%
A gyámügy úgyis elveszi. Ha egy olyan családhoz költöznek, akik mindenkit befogadnak, akkor bármit elkaphat, nincs egy saját helye, nincs meg a megfelelő komfortfokozat. Nem akarlak megbántani, de jobban járna a kislány ideiglenesen befogadó szülőknél, mint a szomszéd cigányéknál.
2013. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
63%
Na ha oda beköltöznek akkor onnan ki már nem jönnek!
2013. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%

A 6-os válaszom miért lett ennyire leszavazva? Ti normálisnak gondoljátok, hogy egy fiatal pár két éves kisgyerekkel beköltözik a szomszéd roma családhoz, több más ember közé?

És fel vannak háborodva a fiatalok, ha az idősebbek megkérdezik, hogy mire vállaltak gyereket. Mire is?

2013. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
14%
Én a "cigényéknál" szót pontoztam le.
2013. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
Mert az nem ugyanaz, mint a roma?
2013. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!