Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nap elmondott nekem egy...

Balogh Sztella kérdése:

Egy nap elmondott nekem egy olyan titkot a, hugom‘-L. B. m hogy kibeszélt az eggyik csaj aki a régi legjobb barim volt. Másnaptól fogva vele volt, minden nap csak mert én betg voltam. Nem tudom, mit tegyek. Nézzem el, hugomnak‘ vagy nem?

Figyelt kérdés
A régi L.B.-mmel és a ,hugom'-mal osztálytársak vagyunk.
2013. máj. 26. 08:42
 1/10 anonim válasza:
100%
?hány éves vagy?
2013. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mivan??
2013. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

kb 12 éves. :D max 14.


a probléma pedig orbitális. máskor ne dumálj senkinek olyat, amit nem szeretnél visszahallani, és gond megoldva.

2013. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
legjobb volt l.b legjobb barát csak 1 van és neked nincs ilyen valószinűleg
2013. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Salx Narval ***** válasza:
Bizony-bizony, nem szabad a titkaidat elmondani a barátnőidnek, mert ma a barátod, holnap nem és bizony kibeszélik.
2013. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnõ 0- kb 23 èves korig nem lètezik. Mostmár ezt is tudod, mèg ha a húgod is az akkor sem
2013. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lb?lakásbiztosítás?

Mi van???

2013. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajh Sztella....
2013. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Légyszíves szedd össze a gondolataidat még egyszer.


Most fogalmazd meg a kérdésedet.

Kerek egész mondatokban tedd fel a kérdésedet, mindenféle mai divatos rövidítéseket mellőzve, mert azt nem értjük.


Ha ezt megteszed, akkor talán megértjük a problémádat, és tudunk segíteni...

2013. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Légyszi, legközelebb írd ki értelmesebben a kérdést, jó?

Egyébként meg lehet, hogy csak unatkozott - inkább üljön magában a sulipadban, mert te nem vagy benn? Az jobb lett volna? Egyébként meg attól még lehetnek jóban, hogy te vmelyikükkel éppen fasírtban vagy... amíg nem beszél ki a "húgod", addig nincs mitől paráznod.

2013. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!