Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ezen kell valamit...

Szerintetek ezen kell valamit szégyellni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Van egy testvérem, aki a börtönben van már kb vagy 5 éve ha jól tudom... Ha kérdezték hogy van-e testvérem mindig azt mondtam hogy nincsen még a suliban a tanároknak is... De mondjuk most elhatároztam magam hogy nem fogom letagadni a testvéremet mert igaz hogy régen voltam vele de ő engem mindig szeretett... Jóval idősebb nálam most ő kb 20-23 éves, én meg 12. Szerintetek kell ezen valamit is szégyellni ?

2013. dec. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen van szégyellni való rajta elsősorban saját magának,ez nem valami érdem. Viszont letagadni sem kell elég ha kérdezik elég azt mondani, hogy igen van testvérem, de jelenleg nem lakik velünk. Senkinek semmi köze hozzá egyébként milyen a családi állapototok.
2013. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak van új osztály főnök és az ilyen intészkedős . Mindig "pattog", meg kutat más életében, és ha netán megkérdezné ,kérdezgetné hol van, mert mástól is kérdezte már.
2013. dec. 2. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod h van, azt meg h holvan ahhoz nincs köze.
2013. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van tesód és semmi köze hozzá,hogy ki ő,vagy hogy hol van.
2013. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha akarod elmondhatod...



Én nem tenném pont azért mert kutakodik, meg kíváncsiskodik...minden lében kanál.

Ha jófejnek ítéled, akkor csak neki elmondhatod, de úgy, hogy mehmondod nek, hogy mások nem tudják...


Sosem tagadnám le a testvéremet, akkor sem, ha börtönbe kerülne.

2013. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 3 testvérem van , abból 2 szintén volt börtönbe, de sose tagadtam le őket !... nekem akkor is a testvéreim...a vér nem válik vízzé ! ;)
2013. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van utoljára 3 éves voltam mikor láttam, most utoljára 14 évet kapott abból még van 6 éve..eddig ha kérdezték hogy van e testvérem én is azt mondtam hogy nincs még kisebb voltam, de most hogy már nagyobb vagyok fölfogtam hogy mi van és azt mondom hogy van és nem szégyellem! Nálam is idősebb 30 éves. Most vettem föl vele a kapcsolatot és nem tagadom le hiába hogy börtönbe van. Ezt nem kell szégyellni, ha olyat csinált nem a te szégyened ő csinálta másnak meg semmi köze nincs hozzá! Ezzel én is így vagyok.
2013. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!