Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ezen jogosan meg...

Szerintetek ezen jogosan meg lehet sértődni?

Figyelt kérdés

A féltestvéremnek lesz szülinapja és én külföldön élek de épp otthon leszek. tart a barátnőinek-barátainak egy iszogatós bulit lesznek vagy 50en. meghívott, el is akartam menni, de el kell intéznem pár hivatalos dolgot( ami miatt hazamegyek) és az az ország másik végében van, ha elmennék a bulijába utána vhol aludnom kéne (kinél?..) és másnap reggel kb 6kor indulnom. Elmondtam neki h sajnálom de nem tudok ott lenni de valamikor bepótoljuk ketten de ő meg teljesen megsértődött h csak egyszer van szülinapja.

Nem is együtt nőttünk fel, nem is tartjuk rendszeresen a kapcsolatot szerintem nem elvárható h miatta mondjam le az elintéznivalómat h elmehessek egy buliba ahol senkit se ismerek és jó eséllyel vele se sokat fogok tudni beszélni...mit gondoltok? már 20 éves szóval ezért se értem miért ilyen gyerekes


2013. máj. 16. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nincs oka megsértődnie. tudomásul kéne vennie, hogy különböző ügyek miatt jöttél haza, amiket mindenképpen el kell intézned, és mivel az ország másik végében van, ezért ez így kivitelezhetetlen.


Egyébként meg (jobb esetben) nem egyszer van szülinapja az embernek és majd elmész legközelebb ha úgy adódik.

2013. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer van szülinapja. Évente!

Nem jogos a sértettség.

2013. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
és miért nem töltöd nála az éjszakát? biztosan meg lehet vele beszélni.
2013. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem is szarul esne....de nem vagyok sértődős típus...
2013. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert akkor hozzá vagyok kötve, h a város másik végéből együtt kelljen hazautaznunk hozzá úgy h nekem másnap hajnalban kell kelnem lehet h nem maradnék a buli végéig..gondolom hajnalig
2013. máj. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!