Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha bátyámal...

Mit tegyek, ha bátyámal elromlot a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Felesége velem egy idős . Tanulatlan intézetes lány. Anya beadta intézetbe,mert nem viselkedet! Keverte kakát,lopot a nő. És bátyám ő miata töbször is megvert,pedig remek kapcsolatunk volt imádtuk egymást, bátyám úgy megvert útoljára a lány miatt mert mertünk neki szólni, hogy legyen kedves rendet rakni mert mocsok volt már,hogy jobb fülemre 40% megsüketültem és egyebek. Bátyám mégis hiányzik,hogy lehetne rá döbenteni hogy az a lány nem jó? Bátyámat megis csalta már! És lehúza pénzel! hülyének nézi de nem veszi észre
2013. dec. 6. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van, unatkozol? Pedig holnap még suli van...


Nem tudom, mostanában nincs mivel játszani a gyerekeknek, hogy itt szerkesztenek átlátszó kamukérdéseket?

2013. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő a tanulatlan,akkor te mi vagy?Rettentő a helyesírásod.
2013. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez igy igaz! nem te vagy megsüketülve..

Helyes írás..... Úristen! Nem tudsz választ adni, ne is írj.

2013. dec. 6. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te szólsz meg mást,miközben te sem vagy egy észlény.Mivel tudod bizonyítani,hogy csalta a tesód?
2013. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amugy 8általánosa van, én meg már 2ik szakmámat tanulóm ,jaa arrol nem is beszélve, hogy lehet helyes írásom néha gáz... Valóban. De érettségim 4es lett, első szakmám ,amit közbe le tetem 5 lett... Ja valóban... Tudod lehet tudnék olyat kérdezni töled hogy csak hebegnél:);) 3napig intenzíven mert bátyád szétvert. Probáld ki;)
2013. dec. 6. 23:11
 6/18 A kérdező kommentje:
Már bebizonyitotam! A srác kivel sexelt... Bátyámnak elmondta ja és smst is mutizta h mit irt
2013. dec. 6. 23:13
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Te leérettségiztél,ráadásul 4-esre,na ne röhögtess:D Menj aludni,holnap iskola:)
2013. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Drágám! Egyedül magyar lett valóban szar. De te olyan értelmes vagy akkor nem ezen ragadsz le;)jobb dolgod nincs? mást fikázol ismeretlenül?
2013. dec. 6. 23:24
 9/18 anonim ***** válasza:

Kaptam privátot a kérdezőtől, abban már egyértelműen fogalmaz, történetről meg szereplőről ír :D


Az üzenet szövege: Bocs, de sajnos történetbe nem te voltál a szereplő. Ha kamu lenne,nem írtam volna ki.... Szép estét


Ui. tudod 3napig inteziven voltam ez miat. Szóval nem valami tréfás a válaszod

2013. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Milyen kamu kérdés te szerencsétlen??ki írnán ezt szerinted?? Huu jobb dolgom nincs,mint ilyen pancserekel foglalkozni mint te . Más embert szekáljál ismeretlenül mert jobb dolguk nincs? Úgy látszik drága téged nem vertek agyba még;) sajnos van ilyen durva családon belüli bántalmak. Te vagy a szerencsétlen,mert faszt tudsz a dolgokról de már kamu mert az ember félelmébe meg félig kakává verve nem tudd írni... Szép ..
2013. dec. 6. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!