Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azt hittem 7 év után csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem 7 év után csak hullámvölgybe került a kapcsolatunk, de szerdán bejelentette hogy szerelmes és elmegy, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Még otthon lakik, de menne tovább, látszik. Napok kérdése és elmegy. Én teljesen sokkolva vagyok, van egy 3,5 éves fiunk is.

Vasárnapra megszervezte, hogy a nagyi vigyázzon rá, ő elmegy az új kapcsolatához én pedig maradok egyedül...

Én még szerda reggel megcsókoltam őket mikor elmentem otthonról, hogy szeretem őket. Volt családom.

Most pedig egyedül vagyok éjszaka. Megőrülök.Hogyan tovább??


2013. nov. 29. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért van a nagyinál a gyereked,te hovamentél el, hogy szerdán reggel megpusziltad?
2013. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én se értem. Kifejtenéd?

Bár azt írod, reggel.Lehet, hogy dolgozni mentél. Letelt a 3 éves GYED, vagy minek nevezik...?

2013. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azaz szerda reggel elmentem otthonról hogy volt családom, este meg bejelentette a dolgot. Vasárnap viszi a fiunkat, hogy ne "terheljen" azzal, hogy vele legyek egész nap.

Igaziból szerintem látszik az írásomon is hogy teljesen össze vagyok zavarodva...

2013. nov. 29. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Vágd ki a szűrét a mocsok cafkának, a kisfiút vedd el tőle! Sajnálom!:(
2013. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt se tudom, fiú vagy-e, vagy lány.

Mindenesetre halott dolognak tűnik, próbálj meg szépen elválni és akkor van esélyed, hogy megmarad a gyereked. Akik csúnyán válnak el, ott az egyik szülő általában teljesen elveszti a gyereket is.

2013. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebböl az jön le,hog te vagy a férj...Nagyon sajnálom.A fiadat ne engedd,hogy csak úgy vigye....Mindenképpen láthatás,stb....Meg kell egyeznetek.Ha nem megy jön a bíróság...

A kisfiú????

2013. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
F/L vagy? Korotok? Kapcsolatotok milyen volt (hivatalos elismertség)? Miböl érezted és mennyi ideje a hullámvölgyet? Probáltál tenni ellene?
2013. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha így egyenesen megmondta, akkor most már a gyerekre és magadra kell összpontosítanod!

Én is átéltem ezt, hónapokig vívódtam, azt hiszem 2 év telt el mire túltettem magam.

Hogy, hogyan dolgozd fel? Nos lapozz vissza az életedben és emlékezz, hogy milyen dolgokat csináltál szíves, még azelőtt, hogy megismerted volna. Ezt a fonalat kövesd és akkor egy kicsit talán könnyebb lesz, de könnyű sajnos nem.

2013. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

fel a fejjel! Lesz még jobb, csak bírd ki ezt az időszakot.


Velem is ugyan ez volt...

Bőgd ki magad az első 2 hónapban, ha kell üvölts, dühöngj( de ne a fiad előtt), a 3. hónaptól kezdj egy új hobbit ( box, horgolás, kézilabda, úszás, rajzolás, zenélés, stb) ha lefoglalod magad így könnyebb továbblépni. ne nyomd el magadban az érzéseket. Add ki nyugodtan... fél év után pedig kezdj el újra randizni, bulizni, élni :) hidd el sokkal jobb lesz, csak az elsxő pár hónap pokol... fel a fejjel és kitartást!!!!!

2013. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha teheted harcolj a fiadért, ne hagyd rá, hogy elvigye. A lakásban/házban maradó félként ha előbb beadod az ideiglenes gyermekelhelyezésit a válókeresettel, akkor jó eséllyel megkapod, és onnét sima ügy a végleges.


Nem szoktam ilyet tanácsolni, de akár férfi, akár nő a másik fél, aki minden komolyabb probléma nélkül, csak úgy lelép egy harmadik féllel, az még véletlen sem gondol a családjára, gyermekére, nem is érdemli meg, hogy nála legyen.


Akár férj vagy, akár feleség, túl fogsz jutni rajta hidd el, és ennél már csak jobb lesz. De addig is kitartást!!

2013. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!