Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit gondoltok erről? A...

Ti mit gondoltok erről? A testvérem egy elég rossz úton jár.

Figyelt kérdés
Egy ideje szétköltözött a család, és tesóm összeállt egy papucs, nyalifali társfüggő sráccal, és teljesen elrontotta. Régen a tesóm erős volt, és intelligensebb dolgok érdekelték, mára már teljesen elhagyta ezeket a szánalom párja miatt, és most meg cigizik, füvezik, és úgy néz ki, mint egy eltévedt 16 éves. 20-on felül van most jóval. Engem nagyon zavar, mert tojik a családjára, sosem jár haza, csak karácsonykor jött, akkor is mondtam neki, hogy jöjjön el hozzám is, de azt mondta csak akkor, ha elfogadom a párját. Ez normális? Azt pedig biztos nem fogom, hogy rászoktatta a fűre, cigire, és alig pénzük életet élnek. Mit lehetne tenni?
2014. jan. 3. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Ez az ő élete. Vagy elfogadod, vagy távol tartod magad tőlük. Én az utóbbit tenném, az biztos
2014. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!