Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy jöjjek ki a fiútesómmal?

Hogy jöjjek ki a fiútesómmal?

Figyelt kérdés

Hogy jöjjek ki a fiútesómmal??

Folyton csak veszekszünk..Persez vannak jobb pillanataink, de mikor még összeveszni se akarok vele, ő valahogy minig belerángat a veszekedésbe :P

Egyszerüen nem tudjuk megtalálni a közös hangot.

Mikor még jól is indul a nap és nem is veszekszünk hanem még nevetünk is egymás viccen( és ez már tőlünk nagyon nagy szóó!!) utána valahogy mindig elromlik, újra összeveszünk kisebb-nagyobb hülyeségeken.Egyszerüen nem tudjuk megtalálni a közös hangot.

Mit csináljak??????



#fiútesómmal
2014. márc. 11. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielott osszevesznel, szamolj el tizig.
2014. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a falkavezérségért vívott csetepaté. Sok a szabad idő, kevés a megoldandó, elvégzendő feladat.
2014. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És amikor már elszabadul a pokol hogy nyugodjak le vagy mi????
2014. márc. 11. 21:16
 4/7 anonim válasza:

Gondolom akkor te lány vagy. A segítséghez tudnom kéne,hogy mennyi idősek vagytok, a fiútestvéred az öcséd vagy a bátyád? Mert én is így voltam a bátyámmal (most 18 éves) én pedig 15 éves (lány) vagyok,és kisebb korunkban (olyan 10 éves korunk alattig) nagyon bírtuk egymást,van is egy csomó olyan közös képünk,amin épp hülyülünk :D

Aztán mikor ő kezdett kamaszodni,én meg éltem az ovis,kislányos korszakomat, nem jötünk ki túl jól,állandóan veszekedtünk,martuk egymást. Mindig azt mondta,nem szeret velem lenni mert idegesítem őt,vagy cikis helyzetbe hozom a barátai előtt,meg ilyenek.Emiatt nem is töltöttünk együtt sok időt,a kapcsolatunk akkoriban nem volt túl szoros. Most furcsa,mert a korkülönbség ugyanakkora köztünk (ez nyilván sosem fog változni), már vagy 1 éve nagyon jól kijövünk egymással. Csinálunk néha közös programokat,sőt már nem tart cikinek,hisz valamennyire már én is megértem a társaságára és felnőttem :) Persze,most is szoktunk vitatkozni,de azt gondolom hogy ez testvéreknél amúgy is normális dolog. Szóval ezt a kis történetet csak azért írtam le neked,hogy rágyere,majd egyszer jól kifogok jönni a tesóddal,ha ő az idősebb,ha te. A helyzet szerintem ugyanaz marad mindkét esetben: ha te vagy az idősebb,ő idegesít téged,te nem akarod hogy veled legyen,mert nem ugyanazok a dolgok iránt érdeklődtök. Ha ő az idősebb,akkor az a dolog állhat fenn nálatok is,mint anno nálunk a tesómmal :)

Remélem tudtam segíteni!

2014. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*kifogtok
2014. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen a regényt író válaszolónak a válaszát! :) Am csak annyi a gondo, hogy nagyon szeretem mint testvért.. 13 évesek vagyunk és csak 5 perccel idősebb mint én :P Nem nagyon érett.. Ez a gond.. Nem képes megölelni :P Mármint akkor is ilyen gyerekes beszólásokat lök felém, meg áhhh... szóval nagyon gyerekes korához képest :P És ezen valahogy tudnék válztozttni??
2014. ápr. 30. 19:35
 7/7 anonim válasza:

Megint én vagyok a regényt író válaszoló:D

Ebben nem hiszem hogy tudnék segíteni,mert nekem bátyám van szóval nálunk más volt a helyzet...Nem tudom hogy tudnál-e változtatni a tesód viselkedésén,szerintem inkább a szüleidnek kellene őt jól nevelnie,nem neked 13 évesen..de ez már magánvélemény:) De az biztos,hogy attól mert most ilyen,később egyáltalán nem biztos hogy ilyen lesz,lehettek még később jó tesók!

2014. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!