Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak nevelőotthonba, vagy...

Maradjak nevelőotthonba, vagy jöjjek haza? Mit csináljak? :[ 15L

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz.

15, lassan 16 éves lány vagyok.

"Anyám elvált "apámtól",összeköltözött egy ffival akitől lett egy öcsém.Apámként néztem rá, de miután kiment dolgozni külföldre, és hazajött megbolondult.Ütött engem, ütötte anyát.Menekültem otthonról kb 10 -11 évesen..(Ezér is kaptam..)Anya megelégelte, elköltöztünk tőle.Aztán kibékültek ( merthogy a ffi megváltozik.ezredszer ígérte meg persze.. ) Az új lakásba ugyanúgy folytatódtak a veszekedések anyával mint amikor még a ffinál laktunk.Szinte sose aludtam itthon, ( ami szerinte szökés volt és minden alkalommal rendőrséget hívott, holott azért mentem el, hogy fejezzük be a veszekedést merthaő egyszer elkezdi az elégsok óráig tart.Elkezdünk veszekedni du. 5-kor, azmég este 11-kor is tart.Egész életembe rendőr akartam lenni, nadeígy, hogy napi szinten rendőrséget hívott, hogyan legyek az? Bemennék dolgozni azt egyből felismerne mindenki:S )


Aztán elkezdtem lesz*rni az életem..Nem jártam suliba, túl estem egy abortuszon, ahol megakartam tartani a babát csak épp senki nem állt mellettem,és anya megmondta intézetbe küldd a babával együtt ha megszülöm ( az első igazán komoly bajba magamra hagyott..:S ),mondtam hogy nem érdekel,csak beteg lett a baba és muszály volt elvetetnem..:(


Májusba pedig a "szökéseim" és hogy nem jártam suliba miatt ( mert anya szólt a csv-seknek ) bekerültem nevelőotthonba, a palija persze egyből megjött külföldről és ideköltözött.Én az agresszivitása miatt gyűlölöm kb 4 éve..Akárhányszor hazajövök ( mindig kitalálok a nevelőotthonba valami ürügyet csakhogy hazajöhessek ) belémköt a palija, anya neki ad igazat persze, és kész köztünk a veszekedés amin a palija szó szerint jót röhög..


Ma nőgyógyászt mondtam bent.Lekéstem az utolsó buszt.Megengedték, hogy itthon aludjak.Persze végigveszekedtük.Elakartam menni sétálni 10 előtt kicsivel ( remélem a ) leendő barátommal, nem engedett el, könyörögtem neki, veszekedtünk.Rámzárta az ajtót,aztán rám hívta a rendőrséget merthogyén elakarok menni engedély nélkül.Tudja, ha ilyeneket tesz sose kerülök haza,de ő direkt csinálja ( szerintem:S ).Elvileg februárba jöhetnék haza.Lenne értelme ha egyszer minden ugyanígy folytatódna, ráadásul itt ez az állat is?:S


2010. aug. 27. 01:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem változott, nem is fog.
2010. aug. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Én az életben nem mennék haza az biztos.. a palija meg úgy ütne meg a legnagyobb kést állítanám bele
2010. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben többet az életben nem mennék haza. Mi értelme lenne? Úgy látszik anyukád nem áll melletted, nem véd meg, akkor minek mennél? Ha már elszabadultál tőlük miért akarsz visszamenni? Tudom, h nehéz lenne család nélkül felnőni, de ha visszamész, csak rossz lesz neked. Gondolom nincs olyan rokon, akihez költözhetnél. Szerintem a saját érdekedben maradj ott ahol vagy.
2010. aug. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most tudom, hogy ez nem a legszebben fog hangzani, és nem is szoktam káromkodni, de


Undorító az az ember, aki egy f.szt/p.nát részesít előnyben a saját gyerekével szemben, a gyerekét kikészíti teljesen, csak hogy legyen aki megb.ssza/akit megb.sszon. Nemcsak undorító, hanem agyatlan is. Nemcsak agyatlan, hanem érzéketlen, embertelen is.


Sajnálom kérdező ha megbántottalak, de az ilyentől mindig nagyon eldurran az agyam.


Soha ne akarj hazamenni. Húzd ki azt a 2 évet valahogy a nevelőotthonban, aztán húzz el külföldre (persze normális munkára), ott tudsz annyit keresni, hogy új életet kezdhetsz. Addig meg tanulj jól meg feküdj rá a nyelvekre, hogy mindenképp meglegyen az érettségi + egy nyelvet jól beszélj. Esetleg szerezz egy szakmát. A jó szakmunkások bazi sokat keresnek külföldön, mert ott már mindenki diplomás, szakmunkát meg senki nem akar csinálni.

2010. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez nehéz.

Gondolom azért akarsz haza menni, mert hiányzik az édesanyád, és Te valójában szeretnél családban élni. De utálod a veszekedéseket, pláne az erőszakot.

Ha Te nem aludtál otthon az anyukád engedélye nélkül, az ténleg szökés. Ha nem jártál iskolába akkor bizonyos óraszámu hiányzás után az iskola szól a Csv-seknek. Tehát ezek a lépések tényleg elfogadhatatlanok. De az is, hogy bántsanak téged. Szerintem édesanyáddal beszéld meg a hazaköltözésedet. Mond el neki, hogy hiányzik. Állapodjatok meg az EGYÜTTÉLÉSI SZABÁLYOKBAN.

Egyébként:a veszekedéshez két ember kell. És tudod, mert te vagy a kisebb úgy illik, hogy te hallgass el hamarabb.

2010. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon nehéz de nincs más választásod mint a saját lábadra állnod, mert másra nem nagyon számíthatsz esetleg a barátaidra. Tanulj rendesen és mutasd meg hogy akkor is rendes ember lesz belőlled bármilyen nehéz sorsod is volt. Ne menj haza mert akkor lehet hogy csak sokkal rosszabb lesz. Bármilyen nehéz is de ezt a harcot neked kell végig csinálnod. S ha rendőr akarsz lenne akkor legyél az, a kollégáid még büszkék is lesznek rád mert tudni fogják onnan érkeztél és milyen sokra vitted. Kitartás és fel a fejjel.
2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék haza... Inkább a nevelőotthon.
2010. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A legfontosabb az, hogy tanuljál!!!
2010. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a nőket! Agyonverheti őket a pasijuk, mégis megbocsájtanak neki!!! :(((

Amíg ez a f... ott van, addig ne menj haza!

2010. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagy próbálj meg szerintem hazamenni
2010. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!