Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Elküldtem" apukámat karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Elküldtem" apukámat karácsonyra, hogy jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

A szüleim nemrég váltak el, nem volt semmi nagy botrány, anyukám vett egy lakást és elköltöztünk. Apukámmal tartom a kapcsolatot. Anyukám azt találta ki, hogy meghívja apukámat szentestére, de én ezt elleneztem, és meg is mondtam nekik. Viszont nem tudtam megmagyarázni, hogy miért. Csak úgy éreztem, hogy most, hogy már nem vagyunk egy család, nem lenne jó együtt tölteni a szentestét. Így mondtam apukámnak, hogy szerintem az lenne a legjobb, ha az édesanyjához, az én nagymamámhoz menjen szenteste.

amikor megbeszéltük hárman, azt mondta, hogy ő úgy döntött hogy akkor odamegy, de ezt olyan furcsán mondta, mintha megsértődött volna.

Pedig én nem akartam megsérteni, csak valahogy helytelennek éreztem, hogy úgy csináljunk mintha egy család lennénk. Hogy magyarázzam ezt el, hogy ne legyen megsértődve? Mert én tényleg nem rosszból küldtem el!

15/L


2011. dec. 10. 12:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Paraszt.
2011. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Na azt hiszem ez minusz egy apa neked. Elég rendesen megbántottad. neked hogy esne ha ő közölte volna veled hogy nem akarja veled tölteni az ünnepeket?
2011. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Tudod Kedves... Lehet, hogy a szüleid mindketten titokban még abban reménykedtek, hogy egy ilyen ünnepen talán még helyre tudják hozni azt, amit korábban "elrontottak". Azzal, hogy te "beszóltál", a papád gondolhatja azt, hogy a mamád véleményét közvetítetted, és ez bizony nem esik jól senkinek.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy beszélsz mindkettőjükkel és elmondod nekik, hogy természetesen, ha ők úgy döntenek, neked semmi kifogásod a közös karácsony ellen, és addig még van idő, beszéljék meg egymás között.

2011. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Gartulálok!
2011. dec. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Az én véleményem az,ha nem teljesen veszett fejsze nyele a kapcsolat közted és apád,illetve anyád és apád között[tehát apád nem követett el semmi megbocsájthatatlant,pl.nem gyilkolt meg senkit,és hasonlók],akkor a karácsony a megbocsájtás ünnepe kellene legyen,egy olyan ünnep,amikor az ember,akármilyen nagy is körülötte a rohanás a hétköznapokban,egy pillanatra megáll és örül,megéli a pillanatot,előtte készülődik,a várakozás ünnepre készülődő hangulata tölti el a lelkét,...és hasonló szép dolgokat tudnék mondani...szóval ha van is benned sértettség,ért is bármi sérelem apád részéről,akkor is mégis a véred,és karácsonykor -ha nem követett el semmi megbocsájthatatlant,pl.nem ölte meg anyádat,és nem is tett kísérletet rá meg semmi ilyesmi- akkor az egész ünnep arról kellene hogy szóljon,hogy örültök,hogy ha csak 1 este erejéig is,de együtt van a család.


Én igenis amellett vagyok,hogy legyen ott,ne egyedül,magányban töltse a szentestét.Ha nem is alszik ott,de legalább a kora estét töltsétek együtt.Utána hazamegy, iszik esetleg egy korty alkoholt,néz egy kis televíziót,ugyis tele lesz ilyen olyan karácsonyi filmekkel a tévé,és szépen lepihen aludni.


Ezt a lehetőséget nem vegyétek el egymástól...

2011. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 bánomisén ***** válasza:
94%

Kérdező, attól, hogy a szüleid elváltak és nem laktok együtt, még karácsonyozhatnátok együtt nyugodtan. Szerintem teljesen jó fejek, hogy így akarták szervezni. Ha igazából te is szeretnél közös karácsonyt, akkor gyorsan magyarázkodj ki nekik, aztán legyetek együtt karácsonykor.

Azért duzzogsz, mert elváltak? Hát istenem, ez előfordul. De látod, azért arra odafigyelnek, ami igazán fontos. Te is tedd félre a duzzogást és örülj, hogy ilyen klassz szüleid vannak. Ha igazából szeretnél egy közös karácsonyt az ősökkel, akkor gyorsan magyarázkodj ki nekik és csináld vissza, aztán karácsonyozzatok együtt :-)

2011. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Ó cseszdmeg, tudod hogy örülnék mai napig ha szüleim hajlandóak lennének együtt tölteni a karácsonyt, ahelyett hogy a 24.-ét mindig meg kéne felezni. Rohadtul nem jó poén szentestén beülni az autóba és elmenni apuhoz, de hisztizz csak:) barom
2011. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
bazz de hülye vagy....én a helyedben most minden erőmmel azon lennék hogy együtt töltsük a szentestét, és ez ne nyomja rá a pecsétjét, hanem jó hangulatban teljen!
2011. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Hogy lehet valaki ekkora idióta?

Apád helyében én egy darabig látni sem akarnálak ezek után, az is fix.


Remekül eshetett neki, h a saját lánya küldi el. Nagyon okos vagy, csak gratulálni tudok!

2011. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Apukádnak ez egy egyértelmű jelzés,hogy nem szereted...


Az én szüleim is elváltak, kb 4 éve külön is költöztek, Apukám mégis nálunk karácsonyozik.

2011. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!