Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért aggódok ennyire bátyámért?

Miért aggódok ennyire bátyámért?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú a történet. Lényeg, hogy van két bátyám, akik közül az egyik 36 éves, 1 éve házasodott és jön az első gyerek. A másik bátyám 35 és 1 éve mentek szét a barátnőjével 10 év után. Igazából ő jól fogja fel a dolgokat és most már kiheverte és sportol, ad magára, jó baráti társasága van, bár néha túlzásba viszik az ivást, de talán még belefér. A gond az, hogy néha annyira aggódok miatta, hogy nem bírok aludni. Azon gondolkodom, hogy miből fog majd saját lakást venni (van munkája normálisan de nem igazán tett félre szerintem..), hogy fog egyáltalán normális párt találni mert olyan nehéz és úgy egyáltalán mi lesz vele... Tudom, butaságnak tűnhet és valószínűleg túlreagálom, de akkor is, hogyan segíthetek neki és/vagy mit csináljak, hogy ne aggódjak ennyire?
2014. márc. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőled, hogy aggódsz, de nem biztos, hogy amit te elképzelnél neki, azt ő is szeretné. Hagyd, hogy élje az életét, tíz év nagyon hosszú idő, ki kell heverni a szakítást, ahhoz pedig idő kell. Majd minden halad a maga ütemében, ha ő nem aggódik a saját életéért, te se tedd!
2014. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne ennyit aggódnod, mert attól nem lesz sem párja, sem megtakarítása, lakása stb. Megpróbálhatsz kerítő lenni, vagy ha van ötleted hogy gyarapítsa a pénzét, oszd meg vele. De ne aggódj ennyire, magadnak se teszel vele jót. Ha belebetegszel az aggódásba, ki fog segíteni a bátyádnak?
2014. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj


A bátyád teljesen jól kezeli a dolgokat..

Nem kell hozzá 10 év..nekem 2 év után sokkal fiatalabban is csak 1,5 évvel ett kapcsolatom..

Ekkor álltam készen rá..

Miért gondolod, hogy neki szüksége lenne saját lakásra? Vagy tudod, hogy szeretne?

(Mert én nem szeretnek, feleslegesnek tarom magam ennyire helyhez kötni, persze ha beütne valami hirtelen nagy összeg, akkor vennék, de arra gyűjtögetni, esetleg hitelt is felvenni, sosem tenném)

Tehát arra gondolok, hgy a te vágyaidat vetíted ki a bátyádra? Vgy ezt akarja ő is?

Hidd el, hgy felnőtt ember, meg fogja oldani, ahogy az előttem lévő is írta, az aggódásodtól miért lesz jobb neki?


A kerítést felejtsd el, hagy, hogy a maga útján haladjon..jár társaságba, nem bezárkózott, űgyhogy hidd el, ha akar valakit lesz is neki;-)

2014. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :) Igen, az lehet a baj, hogy azt gondolom, az ő fejében is olyan jövőkép van, mint az enyémben, pedig nyilván mindenkinek a saját útját kell járnia. Ebből a szempontból még nem is gondoltam a dologra, köszönöm!
2014. márc. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!