Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleslegesen aggódok?

Feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok,és a párom mostanában hétvégenként elmegy a haverjával, most nincs itthon és igy nem tudok aludni. :(

azon agyalok hogy hol van mit csi8nál nem-e csajozott be:(

remélem azért megy el hétvégenként mert nem sokára megszületik a babánk,és utána nem fog ilyet csinálni.

szerintetek?


2012. aug. 26. 02:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, ezután is fog. Ő már csak így van beprogramozva. Elmúltak a mézes hetek...
2012. aug. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó :(
2012. aug. 26. 04:47
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

feleslegesen aggodsz. megpedig azert mert azzal nem oldasz meg semmit, sot. ha becsajozott, ha nem, az hogy aggodsz vagy kikerdezed nem valtoztat rajta kicsit sem. azon gondolkodj el inkabb hogy vajon miert megy inkabb a haverral el mint van otthon veled. miert nem olyan jo veled lenni? biztos tudsz ra valaszt adni, es inkabb ezen probalj valtoztatni.

a legjobb amit tehetsz hogy vonzova teszed a veled eltoltott idot, te ismered mit szeret csinalni, mutasd meg neki hogy veled jobb. jo biztos nem konnyu most neked se hogy terhes vagy, de sajnos egy kapcsolaton dolgozni kell, nem hatradolni es elvarni.

2012. aug. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
azt mondja hogy maradjak itthon mert bármikor beindulhata szülés, utcára azért nem nagyon jön velem mert már lassabban megyek mint ő.
2012. aug. 26. 05:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

meg mindig nincs otthon? kemeny. mikor megy ilyenkor haza?

amugy ez nem hangzik jol ha direkt akarja hogy maradj otthon. de remeljuk a legjobbakat

2012. aug. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is aggódnék. Azért ez kemény. Ilyenkor melletted lenne a helye, nem a haverokkal. Ha megcsal, akkor egy gerinctelen,görény. Nem sok jót nézek belőle, meg ebből a helyzetből sem. Sajnállak.
2012. aug. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

ez így nem OK.

37 hét - nagyon közel a szülés, és akár nem is rendellenes, ha jövő héten már itt a baba:)


Lehet, hogy nem csajozik, de ilyen későig kimaradni ilyenkor nem éppen "szülőtárs"-i hozzáállás.

Várja ő is a kisbabát? tudja, hogy szükséged van Rá?

sikerül-e vele éreztetni, hogy ő is fontos, és aktívan részt vehet a babavárásban (pl. ő is mesélhet már, énekelhet neki, hogy a hangját a kicsi felismeri)gondolom van még pár dolog, amit be kell szerezni stb...


Egy kedves beszélgetésből hadd érezze, hogy ő is fontos:)

Talán elmondja majd, ha bántja valami, esetleg fél egy kicsit, vagy zavarja valami...

2012. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ment haza??Tényleg melletted a helye,bármikor szülhetsz.
2012. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Ez nagyon úgy hangzik, mintha elege lenne az egészből. bocs. azért mert

1. rendszeresen kimarad, nem csak most mert mondjuk van egy kivételes alkalom, mondjuk legénybúcsú, vagy haver szülinapja.

2. mert nem megy ki veled az utcára mert te lassan mész? mi van? nekem vannak eü. problémáim ami miatt sokszor nem tudok sietni, lassabban megyek mint az átlag, de még egy pasival se fordult elő, hogy emiatt nem akartak velem menni. ha nagyon mehetnékje volt, max mondtam hogy menjen előre, ne tötyögjön velem, aztán várjon be valahol :)


3. a férfiak nem változnak. a szokásukkal fel tudják függeszteni egy időre, ha nagyon nagyon muszáj, de amint lazul a helyzet, visszatérnek hozzá. különösen ha igényük van rá. A pasid szeret eljárkálni, bulizgatni. hiába már kinőtt abból a korból, ő igényli. a gyerek ezen nem fog változtatni, sőt. mivel már most elege van az egészből.


4. ha ilyen sokáig kimarad, nem csak éjjel 1-ig mondjuk, akkor sokkal sanszosabb hogy nőnél van. ezért is bocs, de szerintem ez az igazság. ettől függetlenül hogy ne idegesítsd magad, nyugodtan kérdezz rá egyenesen, hogy tulajdonképpen miért érzi szükségét hogy rendszeresen haverozzon. Mi a problémája itthon, vagy veled. Ha tényleg rendes hapsi, akkor elmondja. Bár elég szerencsétlen dolog, hogy ez most pont a baba születése körül kerül napvilágra, pont amikor pihenned kellene és nem stresszelni.


Mindenesetre a legjobbakat kívánom.


34/N

2012. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezért már megsértődtem volna.
2012. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!