Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan aki testvérével...

Van itt olyan aki testvérével közös házban lakik?

Figyelt kérdés

Két szintes a házunk úgy tervezzük hogy az alsó szinten én és a családom, a felső szinten a testvérem ès a családja fog élni.(külön mérőórák,kívülről bejárat)

Szeretem a testvérem,de ha több időt töltünk egymással mindig összeveszünk valamin...hosszú távon nem viseljük el egymást sokáig...Más lehetőségünk sajnos nincs.

Van valaki aki így él?

Mennyire gyakoriak a súrlódások?

Mik a tapasztalatok az ilyen féle együttélésről?



2014. ápr. 13. 17:07
 1/6 My Conserve ***** válasza:

Én nem így élek, de ez gyakori súrlódásokhoz vezethet. Pl. rohangálnak a gyerekek, éjszaka bömböl a tévé, eldugul a lefolyó, a szomszéd hülyéskedik valamit, le kell nyírni a füvet a kertben, hol legyen a kutyaól, stb. Ha nem tudjátok jól megbeszélni ezeket, akkor nem ajánlanám. Persze ha nincs más lehetőség... akkor megtanuljátok megbeszélni ezeket.


Egyébként a családdal egy nagy házban élni klassz lehet, manapság ritka az ilyesmi.

2014. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan valakiket ismerek, akik ikerházban egymás mellett laknak - két teljesen külön bejáratú házrész minden méröórával meg egyébbel külön-külön, ennek ellenére napirenden vannak a veszekedések.


Az egymás feletti megoldás még rosszabb, mert sokkal jobban átmennek a zajok, a közös lépcsöház megintcsak problémát okoz.

Emellett minden családi problémát a másikak azonnal tudnak róla, mindenbe beleszólnak, szóval jó nem sül ki ebböl.


Még akkor sem költözek igy össze senkivel, ha nagyon jó lenne a kapcsolatunk, de így, hogy már eleve sokat veszekedtek, teljesen rossz ötletnek tartom.

2014. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tudnék együtt élni a tesómékkal ha minden teljesen külön lenne. Éltem vele évekig fősuli alatt. Egy légtérbe nem szívesen többet, mert teljesen más az életritmusunk, de így közel simán.
2014. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saga1986 ***** válasza:
0%
Hát szerintem beszéld meg vele a dolgot hülyegyerek.
2014. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszra nem inkabb reagalnek.A szazalekod alapjan latom hogy mas kerdesekre is hasonloan hasznos valaszokat adsz.

A többieknek viszont koszonom.

Es igen sejtem hogy nem lesz zokkenomentes de azert erdekel masok hogy elik meg ezt a mindennapokban.

2014. ápr. 14. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy itt nem csak te meg a testvéred együttéléséröl van szó, hanem a házastársak is belejátszanak, meg az esetleges gyerekek is.

Így igencsak problémásnak tartom, én nem mennék bele.

2014. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!