Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem terhes, de a párja...

A nővérem terhes, de a párja nem akarja a babát. Szeretne hozzám költözni, de a párom nem akarja. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A gyerek 1 éves koráig lakna itt várhatóan, természetesen beszállna a költségekbe.
2014. ápr. 30. 12:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora a lakás?
2014. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan fajsúlyu kérdés, amiben csak párod egyetértésével dönts. Természetesen ha van elég hely én azt tanácsolom, hogy próbáld meggyőzni párodat, hogy a testvéredet mindenképpen segíteni akarod. Sok sikert.
2014. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
88%
Ha a parom nem akarja, akkor kizárt. Egy gyerek meg akkor is megterheli a párkapcsolatot, ha sajat, tervezett gyerekrol van szó. Kizárt, hogy ne lenne problema az éjjeli sírás, a pelus szag, a kíalvatlan anyuka, a kupi.... Mellesleg miért pont egy eves koraig?
2014. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
87%

Megértem a párodat. Egy "idegen" kisbaba sírását kéne hallgatnia.

Gondolom, még nincs gyereketek.

Mekkora a lakás, ház? Mennyire lehetne külön, mennyire zavarna titeket? Máshova tudna menni? Szülőkhöz?

Egyébként szívem szerint befogadnám.

2014. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

Van egy külön szobánk, amolyan vendégszoba.


Azért 1 éves koráig, mert akkor veszik be a bölcsibe a babát és akkor tud visszamenni dolgozni.

2014. ápr. 30. 12:53
 6/70 anonim ***** válasza:
34%

Ugy nez ki, rovid idon belul mindketten szinglik lesztek...

Amugy en a tesomat tamogatnam. Bar o nem kerekitene maganak (es nekem) ilyen helyzetet.

Az eremnek mindig ket oldala van, ismerni kene a korulmenyeiteket. Pl. en a hugomra mindig szamithattam, mindig mindenben mellettem allt. Pasik jonnek-mennek, a csalad orok.

Jo lenne tudni, nektek milyenek a lakhatasi korulmenyeitek, ha csak egy szobas lakas van, akkor megertem a parod, h nem szeretne. Szoval ennyibol nem lehet jo valaszt adni.

2014. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
90%
Eloszor is bölcsődébe mar fel eves kortól beveszik a gyerekeket, másodszor meg nincs ra garancia, hogy pont annak a gyereknek lesz férőhelye. En nem engedném. Miért nem megy albérletbe?
2014. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz ügy, hisz teljesen felborítja a ti életeteket is.

Mennyire férnétek el, van most egy használaton kívüli üres szobátok?

1 év múlva hova menne a kisgyerekkel?

Mit mond a páros miért nem akarja?

2014. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
83%
Kérdés az is, hogy nektek van e gyermeketek?
2014. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem minket kell meggyőznöd, mondhatjuk, hogy oké, költözzön, ettől még a párod nem akarja, és érthető. Egy újszülött mindenki életére hatással lesz. A tesód nem mehet máshová? Szüleitekhez?
2014. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!