Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Terhes mostohaanyámat megrúgta...

Terhes mostohaanyámat megrúgta a lovam. Ezért elkarják adni de én hiába beszélek a mostohának is hogy ő a felelős a történtekért! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes mostohanyám szeretett volna villogni egy kicsit a lovammal. Igen ám de én nemm voltam otthon csak apám és ő. Na és elkezdett a karámban fotózkodni vele de ő még egy kicsit se ért a lovakhoz max csak akkor láthatott először lovat mikor idejött hozzánk. Igen ám de a hülye mostohaanyucim nem a fejénél akarta megkerülni a lovat hanem a hátsójánál. Akkor jöttem haza de nem lehet rálátni a lovamra ezért először még nem láttam mi történik. Szépen megkerülné de a lovam valószínű hogy megijedt (van is egy szabály miszerint TILOS a ló mögé menni) és belerúgott egy nagyot. Szerencséje volt hogy csak a karját találták el a patái ami most tiszta lila meg zöld. És az meg elkezdett ordítozni hogy segítség megrúgta a ló, apám odaszaladt, én meg alig bírtam lenyugtatni az amúgy is ijedős lovamat, mert szegény megijedt a nagy ordítozástó (is). Nem a ló hibája volt! Ha a buta egy kicsit is értene a lovakhoz ez most nem történik meg. Mikor lecsitult mindenki akkor apám kijelentette hogy eladjuk a lovat. Kétségbeesetten kérdeztem hogy miért de ő azt mondta azért mert majd nem megölte a gyereket. Na most szedjük össze ez miért szemétség:

1. A ló megijedt ezért rúgott.

2. A mostoha volt a hibás, az én engedélyemet kellett volna először kikérnie hogy bemehessen-e az amúgy is szeszélyes lovamhoz.

3. A lovat a saját pénzemből vettem és abból is tartom el jelenleg.


2014. ápr. 20. 09:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Add el a mostohadat :)
2014. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
26%
Hány éves vagy?
2014. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
27%
Vidd el a lovad lovardába, ahol ellátják x összegért, te is látogathatod, amikor akarod és legalább nem történhet ilyen még egyszer.
2014. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy?

Ha 18 felett, és a ló a tied nem adhatják el..

2014. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne engedd eladni mert a mostohád 1 birka. Meg ha a tied akkor nem sok közük van hozzá. Talán vidd el valakihez ahol tarthatod.
2014. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%

Abszolút igazad van.De ha meg szeretnéd tartani a lovadat, kicsit félre kell tenned az önérzeted. Először is, próbálj beszélni apáddal, úgy, hogy a mostohád nincs ott. Ne vádold a hülye libát, szép szelíden kérd meg apádat, hogy gondolja át még egyszer, mert neked sokat jelent a lovad. És hát te is az ő gyereke vagy.

A mostohádtól meg kérj bocsánatot, esetleg ajánld fel, hogy amit a karja miatt nem tud megcsinálni, abban segítesz.. Tudom, hogy sem te, sem a lovad nem vagytok hibásak, de ezt most a ló érdekében kellene megtenned.

Két hülye felnőtt mellett most neked kell okosnak lenned.

2014. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
Ha nagykorú vagy, és teljesen te gondozod a lovat, minden anyagi költségét te állod, akkor nem adhatják el. Nem lehet, hogy csak hírtelen haragjában mondta ezt?
2014. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
17 vagyok. A lovardán sokat gondolkoztam de nincs a környékünkön egy se. És kb. ha 3-4 órakkor visszaérek a suliból akkor gyorsan kinézek a lovamhoz hogy minden rendben van-e aztán gyorsan megtanulok (általában a lovammal) és onnantól kezdve az egész délutánt vele és a többi állatommal töltöm.
2014. ápr. 20. 09:52
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos rossz helyzetben vagyok. Csak egy hónap múlva leszek 18 addig vissza kell tartanom őket. Nem hihetik hogy a ló hibája volt! Taláan majd megfogadom a tanácsotokat és kettesbeb leülök apámmal beszélni. De ami az enyém, amiért dolgoztam nem fogom odaadni senki másnak!
2014. ápr. 20. 09:57
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha mostohaanyád megbotlik a lépcsőn, apád a lépcsőt is eladja?
2014. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!