Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szükségem van a pénzre és...

Szükségem van a pénzre és felraktam a piacra egy dolgot ami érdekli az unokatestvéremet, és megvenné. Csak gáznak tartom, hogy neki is pénzért adjam oda. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvenni akarja, akkor mi a probléma?
2014. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én értelek, nálunk is hülyén jött ki. babzsákot kezdtük árulni, mikor írt párom anyukája, hogy megvennék. de basszus, így is annyival támogattak, szóval pofátlanságnak éreztem, hogy míg máskor vettek nekünk asztalt, addig most pénzt kérek a babzsákért. de ugye azért raktam fel, mert szükségünk van arra a 15ezerre is.

végül jó fejek voltak, mert mondtam, hogy ugyan, nem kell kifizetni, de páromnak elutalták a pénzt.

2014. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 acelsziv ***** válasza:
51%
Üzletben nincs barátság se család.
2014. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz pénzért odaadni. Neki van rá pénze, neked pedig szükséged van rá. Nincs ebben semmi probléma.
2014. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Bár én is azt mondom amit a 3-as, ilyen "igét hírdetek", de olyan vagyok mint a 2-es. Én a régi PS 2-em akartam eladni, mert egy PS 3-at akartam venni, amikor szólt féltestvérem ( külön lakunk ), hogy megvenné. Most adjam oda a féltestvéremnek? Ha pénzért adom, én tartom magam szemétnek ( ismerem magam.... ) és bánt a bűntudat. Ha nem, akkor miből veszek újat? Azt mondta adna érte pénzt, amennyit kérek ( látta a hirdetést ), végül kiegyeztünk, hogy olcsóbban adtam. Azt mondta amúgy hogy őt meg akkor bántotta volna a bűntudat, ha ingyen kapja meg.

Végülis mindketten jól jártunk.

2014. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg mondhatod neki, hogy sajnos már jelentkezett rá egy vevő a meghirdetett osszegért, és már elígérted neki.

Füllentés ugyan, de tényleg kínos az ilyen helyzet.

2014. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6-os mondta a legjobbat! :)
2014. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Köszi :)
2014. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!