Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a testvérem...

Mit tegyek ha a testvérem füvezik?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 15 éves vagyok a fiú testvérem 19. Füvezik.Le lehet valahogyan szoktatni? vagy segíteni neki? tudom hogy ha ő nem akarja akkor nem lehet leszoktatni és az a baj hogy nem akarja. Az oka talán az lehet hogy nem vagyunk gazdagok szegényesen élünk . Elsőnek még csak eladta most meg már szívja is. nem tudom mit tegyek!

2014. máj. 17. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Hogy mit tegyel? Szivjad vele.

Egyebkent nagyon sokan nem tudjak,de a fu egyaltalan nem szamit drognak,meg senki nem halt bele,nem lehet tuladagolni. Ha sokat szivsz,maximum bealszol. Sok jotekony hatasa van. Neha jo szivni. Vagy azert,mert ellazit,vagy csak mert a haverokkal akarsz egy jot rohogni.

Jo nyilvan,itt a masik oldala,a raszokas. Erre kell figyelni. Hogy oke,hogy az ember szivja neha,de nem szabad raszokni.

Na ha ezt megbeszeltuk akkor....


Hogy mit tegyel? Beszelj vele. Mond meg neki,hogy csokkentse az adagot. Pl. csak eloszor hetente tepjen be.


(Egyebkent csak megjegyeznem,hogy havi egyszer mindenki betephetne. Kevesebb lenne a stressz;))

2014. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Az eladás szerintem rosszabb... Elárulom, nem fogja érdekelni a véleményed, mivel írtad, hogy nem akar leszokni. Ha pedig a szüleidnek szólsz tagadni fogja és utálni fog téged. Mindenki csinál valami hülyeséget fiatal korában, te is fogsz ha még nem tetted meg, ugyhogy ne játszd itt a szentet, mert nagyon ez jön le az írásodból.
2014. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

ma 16:13


Na ezzel most magadra haragítottad a GYK közösséget az tuti! XD

De jövök én is, hagy ne csak téged utáljanak!!!

A fű szerintem ezerszer jobb mint az alkohol..én még sose láttam kötekedő füvest, pedig régen sokat mozogtam ilyen társaságban!!

Hogy mit tehetsz?Semmit..az ő élete..maximum majd sokat alszik..majd ha valamit kezdeni akar az életével, majd változtat.

Ennyi..

2014. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én kétségbeesnék, ha a testvérem füvezne. Nagyon sok füvest ismerek, egy sincs közöttük, akinek ne lennének ehhez kapcsolódó egyéb dolgai is - pl. dílerkedik, keményebb drogokra is rászokott azóta, alkoholista, semmi célja nincs az életére vonatkozóan, csak füvezni akar állandóan, pénze sincs már semmire stb. Nagyon jó, hogy mindenkinek ölelős hangulata van tőle, de azért ennél összetettebb szokott lenni a dolog...
2014. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Liva válasza:
100%
Nekem a fiam 17 éves és fűvezik, élsportoló volt és az iskolában nem egyszer igazgatói dicséret stb.Ez már a múlt, alig jár iskolába és az összes pénzem kicsalja valami módon mindig. Agresszív velem, amúgy nagyon jó gyerek volt. Megváltoztatta a fű. Nehogy te is rászoksz. Vannak családi csoportok, bár nekem nem segített. Sajnálom, mert ez a családnak egy nagy teher. És igen is DROG!!!
2014. jún. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hagyd békén, majd ő eldönti, hogy mi a jó neki a fű nem okoz függőséget, és nem is káros.Csak a füst.Mint a ciginél:)Minél inkább leakarod szoktatni, annál inkább csinálja.
2014. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!