Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vannak itt olyanok akiknek 3...

Vannak itt olyanok akiknek 3 vagy annál több testvérük van?

Figyelt kérdés
Örültök ennek?,vagy inkább hátrányként élitek meg?

2014. máj. 21. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyerekként jo volt mert nem csak én kaptam az alkoholista anyàmtol. Most felnőttként nem is beszélünk .
2014. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok testverem van. Gyerekkent nehez volt mert ennyi gyereket eltartani nehez volt es eppen csak a legeslegszuksegesebb gondokat kaptuk meg (neha azt sem). Nekem ez nem okozott tul nagy gondott 16 evesen mar nem eltem otthon (a kicsiknek rossuabb volt).

Felnottkent mar sok jobb mindenki "el van" ki jobban ki megjobban.

Gyereknek hatrany, felnottkent elony!

2014. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*dolgokat
2014. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmék nagy családosok, 6-an vannak testvérek.

Ő nagyon szerette, szereti

Mindenkinek megvolt mindene, mindenkivel foglalkozott egyénenként a két szülő.

Nem szenvedtek sosem semmiben hiányt, az elmondása szerint.

Mind két szülő pedagógus..

a legkisebb most 10 év körüli, a barátnőm 24 éves, most költözött el otthonról.

egyetmre járt, és 2 18 év feletti tesója is oda jár, sőt, még egy erasmusos külföldi félévet is kispóroltak neki.

persze diákmelót mindannyian a lehetőségeikhez mérten vállalnak, segítik egymást és a szülőket is ott, ahol lehet.


Ő egy óramű pontosságal működő csapatnak jellemzi magukat.

reméli neki is megadatik egy ekkora család..

van aki így éli meg:)


Édesanyám pont az ellenkezőjeként élte meg gyerekként, most felnőttként örül, hogy sok tesója van...de neki a szülei nem nevelése az oka...

nem tudatosan vállalták, hanem nem védekeztek szimplán, amikor jött..jöttt a gyerek, így 10. anyu (pedig nem roma a család, csak nagyun műveletlenek voltak, anyut 45 évesen szülte a nagyanyám

2014. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek családot, ahol 7 gyerek van. Egy mindig vidám, nevetős, boldog család :) A gyerekek szeretik egymást, nyilván vannak súrlódások is, de a nagyobbak vigyáznak a kicsikre, és ahogy nézem, sokkal emberségesebbek, mint akik egykeként nőttek fel.
2014. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 testvérem van. Igazából nem lennek oda a szomorúságtól ha kevesebb lenne vagy ha egyedül lennék. Sosem volt köztünk igazi testvéri kapcsolat, mert ők sokkal idősebbek nálam. Így én mindig magányos voltam, a mai napig amikor 23 vagyok, képesek levegőnek nézni mintha még mindig csacsogó ovis lennék, aki belemászik a felnőttek ügyébe. Ugyanakkor a hátrányait mégis el kellett viselnem (sok gyerek- sok kiadás, rosszabb körülmények ) anélkül, hogy az előnyei (társaság, barátság stb) meglennének.
2014. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3tesverem van

Batyam 30 En 26

Hugom 24

Ocsem 20


Orulok neki h ennyien vagyunk, felnott fejjel is szamithatunk egymasra, rengeteget beszelunk, jarunk egymashoz. Nekem vane gy lanyom akit most elkenyesztetnek hugomnak szeptemberben erkezik a kisfia.

Igy a gyerkocok miatt is nagyon osszetartunk.

Arrol nem is beszelve gyerekkent miket nem muveltunk. Oldalakon keresztul tudnek errol irni. :-)

2014. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tizenhat múltam és négy bátyám van. Mivel három közülük már felnőtt, ráadásul kettő csak féltesó, ezért velük általában megvagyok, de az ikertesómmal elég sokat veszekszünk. Szerintem mindig helyzettől függ, hogy szeretem őket vagy nem. 16/l
2014. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xeniah ***** válasza:
8 testvér. Számomra a legjobb dolog a nagycsalád, ezt gyerekként is így éltem meg, és felnőttként is így gondolom most. Csak a szülőknek lehetett nagyon nehéz szerintem, főleg édesanyámnak, amíg még kicsik voltunk. De most neki is sok öröme van az unokákban is :)
2014. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 3 testvérem van, ami néha nagyon idegesítő és akkor örülnék ha nem lennének tesóim, de amúgy örülök neki, hogy vannak tesóim.

De az nem jó, hogy középső vagyok

2014. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!