Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, akiknek van testvérü...

Kamaszok, akiknek van testvérük, szerintetek jó testvérek vagytok, ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lány vagyok és egy bátyám van.. Hát régen tuti nem voltam jó tesó, mindig eltaszítottam magamtól a bátyám, folyton beköptem ha valamit csinált. Most talán elviselhető vagyok, de azért szoktam szívatni az én kedves testvéremet.:)
2014. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég változó a helyzetünkben. Pár évvel ezelőtt még szó szerint utáltuk egymást a tesómmal, mivel ő akkor még kamasz volt én meg kisgyerek. Az idő haladtával egyre jobban észre veszem, hogy javul a kapcsolatunk. Bár most én vagyok a kamasz és ő a felnőtt jobban kijövünk, mint régebben. Most sem tökéletes a viszonyunk, de azért lehet vele hülyéskedni és beszélgetni. Nem ő az, akinek minden titkom elmondom, de néha jó vele kivesézni, hogy a szüleink milyen ostobán viselkednek néha. :D Talán az is javított a kapcsolatunkon, hogy elment egyetemre, így csak hétvégenként látom, tehát nem megyünk egész héten egymás agyára.

Összességében szeretem őt és boldog vagyok, hogy olyan bátyám lehet, akivel egyezik az ízlesünk zene, filmek, hobbik terén. Persze, mint minden testvérpárnak vannak vitáik, de ezek hamar elülnek, vagy megbeszéljük őket.

én 14/l ő 20/f :)

2014. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb korunkban játszodtunk egymással, de ő hamar kinőtt a dolgokból. A korkülömbség miatt nincs sok közös dolgunk és sajnos elég keveset is látom. Mióta felnőttünk, vagyis inkább megkomolyodtunk, nem veszekszünk. Nem olyan a viszonyunk, hogy megbeszéljük egymással a magándolgokat, de szerintem jó testvérek vagyunk a bátyámmal. Egyre több dolgot veszek észre, amiben hasonlítok rá. Nem szoktunk sokat beszélgetni, mert rengeteget kell tanuljon. Ahogy nöttem, úgy ki tudtam jelenteni magamnak, hogy ő a legfontosabb nekem, bármi legyen. Én 15/L, Ő 22/F
2014. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az öcsémmel olyanok vagyunk egymásnak, mint két idegen akik egy házban élnek. Nagyon keveset beszéltünk, lógtunk egymással mindig is, egyszóval soha nem volt azaz igazi testvéri kapocs köztünk. Ez főképp annak tudható be, hogy nagyon különbözünk. De talán azért is, mert gyerekkoromban rengeteg csesztettem, elnyomtam őt és ezek miatt nagyon távolságtartó lett velem szemben. Gonosz egy nővér voltam. Néha-néha csevegünk, de nagyon általános dolgokról, vagy ha például cigit kér, akkor odajön hozzám, de kb. ennyi.Nem hiszem, hogy ez fog változni, de talán jobb is...

16/f, 18/l

2014. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 10 éves öcsém és egy 7 éves húgom. Néha úgy érzem, mintha többet nevelném őket, mint anyu. Állandóan verekednek, az öcsém paraszt, számítógépfüggő és nagyon sunyi, a húgom meg hisztis, nem tud beszélni, nem szobatiszta, de ipadezni meg iphoneozni azt tud. Ezek ellen szoktam lépni, de igazából nem jó a kapcsolatunk. Az öcsémmel talán 2 szót beszélünk egy nap, a húgom meg szerintem (és a barátom szerint is) fogyatékos, még a feje és a tekintete is olyan. Őt nagyon nem kedvelem jelenleg, mert akármi van már megy hisztizni. Pl: sosem nézek TV-t, csak kb 2 hetente a barátommal meccset. Arra a másfél órára beülünk oda, és kb 10 perc után észreveszi a húgom, hogy ott vagyunk és Barbiet akar nézni. Ha meg mondom, hogy várjon vele, nem körülötte forog a világ, akkor lemegy hisztizni, anyunak meg már nincs hozzá türelme, így mindent enged neki. Néha én is azon gondolkozom, hogy sikítsak meg a földre vessem magam, hátha velem se lesznek szigorúak...

Nem hiszem, hogy olyan jó testvér vagyok. Inkább átlagos, de én nem tűröm el a viselkedését főleg a húgomnak. Még most formálható, nevelhető, vele még jobban megszívják, mint velem, pedig én sem vagyok piskóta, de én kiskoromban igenis meg voltam nevelve, csak aztán elkezdtem lázadozni, de ez kamaszdolog.

14/L

2014. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a tesómat,mindent megtennék érte.Olyan,mint egy legjobb barátnő.És tisztába vagyok azzal,hogy ő is nagyon szeret.:) Sajnos vannak vitáink,mivel a nap 24 órájában együtt vagyunk,de ezeket hamar lerendezzük.

15/L és a klónja

2014. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
A mi kapcsoltunk az öcsémmel a jajdeszeretlek, gyülöllekmegöllek között ingázott ide-oda, akár egy percen belül is, de inkább szeretjük egymást, max néha összekaptunk. elképzelni nem tudom azt, amit itt egyesek elírtak, hogy alig beszélnek egymással, olyanok akár az idegenek. számomra ez elképzelhetetlen. ő a testvérem, és mindig ki fogunk állni egymásért, jóban-rosszban össze fogunk tartani. legalábbis én ezt gondolom.
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó testvérek vagyunk, még akkor is, ha néha szekáljuk egymást, hisztizünk a másik hülyesége miatt (pontosabban én hisztizek xd) meg megesszük egymás elől a csokit, és hasonlókat. :D Szerintem mindenhol vannak kisebb nagyobb viták, de én tudom, hogy ők bármikor mellémállnának, és én tudom, hogy én sem hagynám őket sosem cserben. :D
2014. ápr. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!