Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rám mászott a nővérem pasija,...

Rám mászott a nővérem pasija, a nővérem pedig meglátta ezt. Én nem akarok semmit a pasijától, de a nővérem az eset óta nem áll szóba velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 15:55
1 2
 1/13 Őszödi Ferenc ***** válasza:
36%
Gondolom, azért olyan hevesen nem ellenkeztél, amikor a férfiú éppen rád mászott.
2014. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

A pasinak adnék egy akkora sallert a nyílt utcán mindenki előtt és beleüvölteném a képébe, hogy remélem most boldog vagy te rohadt perverz állat!


A nővéremnek meg írnék egy levelet, amiben leírom, hogy egy olyan undorító féreg, mint az ő barátja, kellene a halálnak! És ha sírni szeretne a vállamon, akkor tegye nyugodtan, mert megértem az érzéseit!


Még kibeszélném a lelkem a legjobb barátnőimnek, azt kész.


Velem is volt ilyen csak nekem a legjobb barátnőm pasija csinálta ezt, de én úgy porrá aláztam, hogy nyekkent!

2014. máj. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nézz kevesebb Barátok köztöt.
2014. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Te semmit ne tegyél. A nővérednek ideje lenne felnőni és szembe nézni a hibáival.
2014. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért hagytad magad?
2014. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Írd le egy kicsit konkrétabban, hogy pontosan mi történt (ölelgetett, csókolgatott, v szexeltetek, v mégis mi), mert ha a nővéred úgy látta, hogy nagyonis hagytad magad, akkor érthető az ő reakciója is. Írd le részletesebben!
2014. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hu már azt hittem ez az Éjjel Nappal Budapest , köszönöm a hármas válaszolónak.
2014. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szülőknek szólni a legegyszerűbb. Nem írtál semmi konkrétat hogy mi történt. Te kezdtél ki vele?
2014. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, írd már meg nekünk, milyen módon, hogyan próbáltad ezt az aljas támadást elhárítani! Pl. kiabáltál segítségért, t.kön rúgtad?
2014. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leordítottam a fejét, és ezt a nővérem látta is, de nem akarta elhinni, hogy én nem akartam.
2014. máj. 28. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!