Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok hárpia lenni, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hárpia lenni, csak kiváncsi vagyok a véleményetekre. Volt egy olyan eset, h a barátom elment bulizni a haverokkal, volt ott egy lány is, szóval nem kanos buli. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
és az egyik haverjának ott volt egy ismerőse, készitettek egy képet hárman, a csak a haverja meg a pasim. de nem a derekát öleli, meg semmi, szinte nem is ér a lányhoz. aztán megláttam, h ismerősök lettek fb-n, de nem csak vele, hanem még 2 pasival, akikkel a lány együtt lakott egy másik városban és akik a pasim haverjai. és akkor kiakadtam, mert az exem folyton jelölgette a lányokat, de a pasim mondta h őt ez az egész fb-dolog nem érdekli, és amúgy is, a lány jelölte be őt, ő meg csak visszaigazolta, mert végülis nem ismeretlen. meg együtt voltunk bulizni a hétvégén, és ott voltak ezek a haverjai is, velük mentünk, odajött a lány is, és a barátom köszönt neki. de csak igy intett, tehát semmi puszi, vagy valami.. ugye nincs gond? ja, és annyira nem is jó nő, nem vékonyabb nálam, vagy ilyesmi, h most ezen aggódjak.. szóval, h ezek semmiségek, ugye? ezek hülyeségek?
2011. dec. 12. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hülyeségek hát.
2011. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
most komolyan azon kattogsz, hogy közös képen szerepel két csajjal, meg bejelölték facebookon egymást?-.-" lol... facebookon millió és egy olyan ismerősöm van, akikkel nem vagyok különösebben jóban, csak hát ugye ismerem őket. erre való...
2011. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem 2 csajjal, nehogy már :D csak eggyel, áll a haverja, a csaj meg ő.. szal hárman.. 2 pasi meg egy csaj..
2011. dec. 12. 22:49
 4/23 anonim ***** válasza:
húúúúú ez aztán a szörnyen nagy gyanakvásra okot adó dolog -.-" az exemnek 2 évig volt 2 lány szobatársa. te meg a facebook bejelölgetés miatt hisztizel, meg egy közös képen?x) tudod, sok lány van közeli, baráti viszonyban srácokkal. és sok fiúnak vannak lány barátai. ez nem jelent semmit...
2011. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
de akkor látta először.. na de a csajnak is van pasija, szal no para.. meg amugy én ismerem is a csajt, és nem az a ribanc fajta..
2011. dec. 12. 22:59
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
akkor mire fel a kérdés?? én is csináltam már olyan emberrel közös képet, akit aznap ismertem meg, na bumm.
2011. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de no para, ugye?
2011. dec. 12. 23:05
 8/23 anonim ***** válasza:
félj retteg búj el a szekrénybe!
2011. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! :)
2011. dec. 12. 23:33
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy tiltsuk be a fészbúúúkot és akkor a sok féltékeny kisfiú-kislány (akik ezzel eleve feltételezik a barátjukról/barátnőjükről, hogy becstelen) végre nyugodtan alhat.

És itt sem lesz több ilyen idióta kérdés -.-

2011. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!