Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most örökre megutált a tesóm?

Most örökre megutált a tesóm?

Figyelt kérdés
Elmentem bulizni és találkoztam a tesóm barátaival, Velük iszogattam és az egyik fiú kezdeményezett nálam, jól éreztük magunkat, de ez most Kiderült, a testvérem nagyon haragszik nem is szól hozzám, próbáltam bocsánatot kérni de nem hagyta hogy végig mondjam, Ennyire még soha nem haragudott, nem tudom mit kéne csináljak hogy ezt eltudjuk felejteni... Segítsetek kérlek!!
2014. jún. 13. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, mi baja van. Találkoztál a haverjaival, és? Jól éreztétek magatokat, és? Ha az "egyik fiú" történetesen nem az ő párja, akkor mi a gond?
2014. jún. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Így még soha nem viselkedett velem, nagyon csúnyán beszélt velem
2014. jún. 13. 19:02
 4/12 A kérdező kommentje:
A legjobb barátjárol van szó, azt mondta úgy viselkedtem mint egy k**a, meg,hogy nagyon meg bántottam, de már nem tudok mit csinálni, nagyon haragszik :/
2014. jún. 13. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem feküdtetek le a fiúval mindenki szeme láttára... Szóval még mindig nem értem, mi a gond. Kezdeményezett a fiú, na és? Ez az élet rendje, gondolom a tesód is azért született meg, mert apukátok kezdeményezett anyukátoknál. Ennyi erővel a barátjára is haragudhatna.
2014. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Féltékeny.
2014. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
NEM,ez nem olyan dolog amiért haragudnia kellene!
2014. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem miért haragszik Ennyire, nagyon sokat ittunk de tudtadm hogy hol a határ, és hogy egyikünksem gondolná komolyan... De ez neki nagyon rosszul esett, de nekem is velem még életembe nem beszéltek így és tőle nem vártam volna
2014. jún. 13. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem a tesódnak tetszik ez a fiú... és féltékeny lett, hogy nálad kezdeményezett... (legalábbis ha jól értelmezem lány tesód van ugye?:D )
2014. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem voltam egyértelmű, bátyám van
2014. jún. 13. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!