Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért utál ennyire? Az a...

Miért utál ennyire? Az a baja, hogy visszajöttem?

Figyelt kérdés

2 éve külföldre költöztem, apához (ő külföldi, ott is él). Bonyolult, hogy miért, de úgy döntöttem, hogy az utolsó 2 évet a suliból nem magántanulóként végzem el, ezért hazajöttem. Viszont a húgom amióta itthon vagyok, gyűlöl.

Ma volt egy nagyobb vitánk és a fejemhez vágta, hogy mégis minek jöttem haza, sokkal jobb volt nélkülem mindenkinek és alig várja, hogy újra eltűnjek.

Autót kapok apától szülinapomra, ha meglesz a jogsim és tegnap nézegettem kocsikat, meg hogy milyenek jelennek majd meg, stb. Kérdeztem, hogy szerinte milyen kéne és hogy nem akar-e eljönni velem pár autót megnézni.

Erre annyit mondott, hogy reméli, az első utamon

összetöröm majd és hogy inkább ül egyedül a szobában, minthogy velem legyen.

Anya mondta, hogy tarthatnánk egy családi ebédet, amiért hazajöttem, erre is megjegyzést tett.


Nem tudom, hogy miért utál, hogy mit tettem ellene. Amióta itthon vagyok, így viselkedik.


2014. jún. 14. 21:04
 1/7 acelsziv ***** válasza:
47%
irigy, vagy féltékeny...
2014. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Eddig ő volt a központban, hiszen csak ő maradt otthon. Most meg másra is figyelnek, úgy érzi, kiesett a pikszisből.
2014. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő jól kijön az apjával? Vagyis apáddal? Mert ha utálja őt is, akkor egyszerű a válasz.
2014. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ha ez konkrétan így van, és neked nem esik le...


Ő fog kapni autót? Neki lett volna lehetősége külföldre menni?

2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korábban milyen volt a kapcsolatotok? Hány évesek vagytok?
2014. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom latja, hogy mindent megkapsz, jol megy a sorod.Vagy feltekeny, hogy te kint vagy kulfoldon, esetleg nem foglalkozol vele eleget, hisz most is csak az erdekel milyen kocsit kapsz. Passz.Talan meg is kerdezhetned....
2014. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az a baja, hogy visszajöttél, hanem az, hogy elmentél.


Ő milyen kapcsolatban van apátokkal? Ő is szívesen ment volna külföldre? Neki is olyanok az anyagi körülményei, mint neked? Apukátok mennyire támogatja őt? Ő is kapna tőle kocsit, ha meg lenne a jogsija?

2014. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!