Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek hogyan tudom...

Szerintetek hogyan tudom túltenni magamat egy gyerekkori rossz döntésemen? 24L

Figyelt kérdés
13 éves koromban egy játékos kaland során, vagyis után orálisan kielégítettem az egyik uncsitesómat, aki akkor 20 éves volt. Akkor azért tettem, mert hajtott a kíváncsiság és ő, aki szintén izgalmas kalandnak, játéknak nevezte. Igazából akkor nem tudtam, hogy mit tettem, vagyis hogy mi lesz a következménye. Ma őrjítően cikinek tartom és nagyon gyakran járkál a fejemben, ami egyre csak emészt. Az egészet tetőzi, hogy az elmúlt években ismét előhozta ezt a dolgot. Facebookon utalgatott rá, hogy bár akkor játéknak vélte, ma is nagyon élvezné, ha újra megtenném...stb. Mit tegyek? Hogy élhetek ezzel együtt? Mi van ha másnak is elmondta, csak én nem tudok róla? Hogy néznek most így rám egyes emberek? Sajnos nem tudok vele nem foglalkozni. Minden tanácsot köszönettel fogadok.
2014. jún. 17. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
www.beszeljrola.hu
2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
13 évesen egy lány már nem olyan kicsi, hogy ne tudja, hogy mi a sz*pás.
2014. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Ne érezd rosszul magad, akkor még igazából belemehet az ember ostobaságokba. Az emberek sehogy se fognak rádnézni, mert ez az unokatesódnak lenne nem kicsit kellemetlen. Ő egy 20 éves férfi volt, aki rágerjedt a kiskorú unokahúgára, én legközelebb elég keményen megmondanám neki, hogy egy beteg állat és kezeltese magát.
2014. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Jó nagy sekfei uncsitesod van :D

Bosszuld meg.😈

2014. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 nócikaa válasza:
33%
Szerintem ez csak egy "játék" volt ha lehet ezt mondani... lehet hogy nem is tudtad még teljesen hogy mit teszel. Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg.
2014. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. A múlton nem tudsz változtatni. Ne legyél biztos benne hogy nem mesélte el senkinek. A lényeg a nézőpontodon és a hozzáállásodon van. Legyen az új hozzáállásod az hogy mindez a történet az ő mélypontja. Neki ciki hogy egy 13 évessel ezt megtette, az még nyomorúságosabb hogy ez a gyerek az ő unokatestvére volt. Legyen ez a történet az ő mélységes szégyene és titka. Állj is így a témához, akkor ő is veszi a lapot. Ne legyen búntudatod, mert a legkritikusabb kamasz korban voltál. Ekkor a pubertáskorú lányok még nagyon keresik magukban a nőt de még gyerekek. Sokszor egy női magazin cikkei is sokat árthatnak még ennek a korosztálynak.
2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De a bratyó tudta,mit tesz,neki lehet hogy tényleg le kéne ülnie :D
2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkabb a uncsitesód rèszèrõl nem normalis...egy nála 7 evvel fiatalabb lànnyal elègiti ki magàt, raadasul unokatesvère vagy. Az a 7 ev a mostani korodban, nem is lenne gàz. De akkor Te mèg elèg befolyasolhato vtal es kivancsi. Lehet jobb lenne,ha vkinek elmondanàd. Az uncsidat pedig keruld.
2014. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
mond neki: a helyedben soha többet nem hoznàm fel ezt a témát mert megütheted a bokád. pont. se többet se kevesebbet. te meg tedd tul magad rajta, megtörténté nem tudod tenni úgyhogy törödj bele.
2014. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után te még szóba állsz vele?
2014. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!