Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék? Hogyan "zárjam"...

Mit tehetnék? Hogyan "zárjam" be a szobámat?

Figyelt kérdés

A testvérem folyton bejárkál a szobámba, és ami megtetszik neki azt ellopja. Most is 1 pillanatra tettem le a telefonomat, máris kilopta belőle a memóriakártyát, amin fontos adatok voltak különböző feladatokhoz. Anyámék meg lekakilják, merthogy ő az idősebb, neki van igaza, én csak üljek a hátsómon és örüljek hogy van, mert a tesóm idejében még nem volt. Már nagyon elegem van belőle. Nekem leszakad mindenem, mert reggel 5-kor kell kelnem a kert és az állatok miatt, az meg fekszik 10-ig, elmegy dolgozni, du.6-kor hazajön, és fekszik tovább. Semmit sem segít, nekem kellett esőben tegnap este kimenni az ő holmijaiért, mert nem tudott volna ma miben dolgozni.

Gondoltam már arra, hogy bezárom az ajtót, de nem lehet normálisan becsukni, mert én miért is kaptam volna normális ajtót?

Kérlek segítsetek, hogy tudnám valahogy bezárni a szobàmat, hogy ne jöjjön be?

(Igaz történet, nem kitalált. 8 év korkülönbség van)


2014. jún. 24. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

retesz a szobádra. kivülről meg lakat

de abszurd, hogy ezt kell tenned

2014. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1reszt, ha csak itt nyavogsz, attol nem valtozik semmi, alj a talpadra, szedd ossze magad! beszelj vele hatarozottan!


cserelj zarat, nem nagy cucc megjavitani 1 ajtot.


nalam mondjuk ilyent nem csinalna, mert kivagnam vmi szamara kedves cuccat, meg ha el is pitsazna (vicc h nem engedi kiirni)... akkor is rajonne, h akkor o is sziv, nem erdemes szivoznia.

2014. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Torlaszold el
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!