Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés
A nővéremmel regén nagyon jobban voltunk de valami meg változott... És fojton ki akar oktatni most is el mondtam neki valamit és teljesen be katant és el kezdet intékedni az ügyben és a végén mikor azt mondtam hogy nekem elegem van ő volt ki akadva hogy én milyen gyerekesen viselkedem... Komolyan nem értem nem tettem semmit csak el mondtam neki egy problémámat és ő azonnal el kezdet intézkedni pedig én meg sem kértem utána meg én voltam a gyerekes mikor rá szóltam hogy hagyja abba..

2014. júl. 11. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Érthetőbben.

Az hogy segíteni akar ( amit te úgy fogsfel hogy beleszól, okoskodik ) természetes ( és bizonyos szintig helyes ) dolog.

Mit mondtál neki? Mibe szól bele? Tehát magánéletbe ( ami nem jó ) vagy általános dolgokba ( ami szinte mindenhol így van )?

2014. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!