Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezt miért csinálja? Utál engem?

Ezt miért csinálja? Utál engem?

Figyelt kérdés

A testvérem nem hagy békén! Ha én tv-t nézek õ meg a másik szobában van akkor csak úgy néha kiszalad hozzám, és megkarmol vagy megrúg? Mit csináljak?

Ez miért van?



2014. júl. 16. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemetek? Korotok? Nem -e irigy rád?
2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen hihetetlen, de azt akarja hogy figyelj rá! Játszatok valamit, a lényeg h foglalkozz vele!
2014. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg akar karmolni, akkor elkapod a csuklóját, kicsavarod a karját, vagy egyszerűen csak hátrafeszíted az ujját.

Ha rúgással próbálkozik, akkor 2 lehetőséget javaslok:

- ha cipőben vagy, akkor a rúgás megindítása után tarts rá neki talppal a lábára (talpald le)

- rántsd el a lábad, majd amikor az ő rúgó lába földet ért, oldalról rúgd meg a térdét a támaszkodó lábán.

2014. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
4-es nem vagy normális.
2014. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 12 ő 9
2014. aug. 3. 14:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és lányok vagyunk
2014. aug. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!