Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom utál engem. Mit tegyek?

Anyósom utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy a párom elküldte a volt feleségét (már 10 éve elváltak) és én hozzáköltöztem. Anyósom utál engem, nem számít neki, hogy a fia engem szeret. Nem értem miért ilyen velem!? Nem miattam vált el a fia. Mit tegyek? Mindennek lehord.
2014. júl. 4. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Semmit. Van ez igy, higy valakit nem szeretnek, ennyi.
2014. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit ne tegyél,majd megbékél.De ha lehord csapd orrba,tök mindegy miért utál akkor nem?:))
2014. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Engem is utál az anyósom, sokat nem tudsz tenni. Esetleg nyalizhatsz neki non-stop és akkor még a kis kedvence is lehetsz, na ez az amit én nem tudtam megcsinálni.
2014. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
sok anyós ilyen, nem egyedüli eset
2014. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem értem, miért utál.
2014. júl. 4. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk így, hagyd rá! Ha semmit nem követtél el ellene, nem vitázol vele, és így ilyen, akkor nincs miért őrlődnöd. Inkább szeressétek nagyon egymást a pároddal! :)
2014. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, talán a volt menyêt szerette, igy te "ellenség" vagy.
2014. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnak volt (van) egy szent elképzelése az élet leforgásáról, a forgatókönyvet fejben már akkor megírta amikor megszületett a pici fia. Az élet azonban nem az ő agyában zajlik, a sors elkerülhetetlen még az ő számára is. Most van annál a fejezetnél, hogy nem tudja elfogadni mindezt és kézzel-lábbal-foggal-körömmel-csúnya beszéddel küzd ellene. Haggyad hagy küzdjön. A sorsot még ő sem győzheti le. Addig is ti a pároddal éljetek egymásnak boldogságban, szerelemben.
2014. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%
Véletlenül lökd le egy szakadékról vagy ajánlom a sósavat...megOLDÓDIK a probléma.
2014. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd a fiát, jobbat nem tudsz.


Nekem anyám utálta a férjemet (akkor még csak barátomat), mert hogy az exem az, hogy szeretett engem én meg milyen hülye vagyok, hogy elküldöm blablabla. (A problémáink nem érdekelték, az se, hogy ivott meg ilyenek. Mert hogy ő nagyon szeretett engem stb.) Mindegy volt mit csinált, a férjem még a házukból is ki volt tiltva, csak úgy járt náluk, hogy mikor elutaztak akkor elkísért, hogy megetessük a kutyát-macskát. Aztán egy idő után néha találkozott velünk anyám és kifigyelte, hogy a a férjem úgy néz rám "mint az istenre". Innentől már szimpatikus volt neki. Most meg már odáigjutottunk, hogy engem cseszeget, hogy legyek rendesebb, mert ez az ember hogy szeret engem, hát le se tudja írni hogy néz rám, mintha valami isten lennék. Semmi más nem hatotta meg, csak az, hogy szeret engem.


Ha anyósodat ez se hatja meg, akkor SEMMMI sem fogja! SEMMI! Az se, ha seggét kinyalod!

2014. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!