Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetek, hogy jó legyen a...

Mit tehetek, hogy jó legyen a kapcsolat köztem és a bátyám között?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, ő pár hónap múlva 27 lesz, majdnem 10 év van köztünk. Amikor kisebb voltam sokkal több időt töltöttünk együtt, mert itthon lakott. Persze nagy köztünk a korkülönbség, de én felnéztem rá és viszonylag sok mindent csináltunk közösen. Persze sokszor veszekedtünk, mint minden testvér. :) 9 éves voltam amikor elment fősulira, és most már dolgozik. Örülök ha havonta hazajön, de inkább ritkábban szokott, pedig nagyon hiányzik. Amíg diák volt többet láttam, de mostanában szinte alig. Irigykedem az unokatesómékra, köztük 5 év van, egy városban laknak, közel állnak egymáshoz, nap mint nap találkoznak. Én is ezt szeretném, de hát lehetetlen. Az idejét se tudom mikor néztünk utoljára közösen filmet vagy hasonló. Szerintetek?

17/L


2014. júl. 22. 01:15
 1/6 anonim válasza:
Dearanyos. :) pl mondd el neki hogy érzel..
2014. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%

Jaj, megértelek, én is meghalnék a bátyám nélkül. Annyira boldog vagyok, hogy egyetemre is a városba jár :)


Szerintem is mond el neki, hogy mit érzel. Szervezhetnétk hetente vagy kéthetente tesó napot, mikor közösen elmentek valamit csinálni. Elmentek moziba, vagy sportolni (kenu, télen korcsolya), de akár csak átmegy hozzátok é dumáltok. Szerintem bármennyire is elfoglat, ha beveted a kishúg bájod, szakít rád időt. ;)

2014. júl. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk durva volt a helyzet. Amikor én születtem meg, nővérem akkor volt iskola első osztályos, szüksége lett volna a támogatásra,segítségre, de velem többet foglalkoztak,mivel pici voltam.

Emiatt nagyon rossz lett a kapcsolatunk, kiskoromtól kezdve veszekedtünk minden nap, soha,egy szép szava nem volt hozzám, mindig keresztbe akart nekem tenni. Ez ment 18 ÉVIG! Amikor is neki megszületett a fia, na onnantól kezdve mondhatni felnőtt, és belátta hogy ennek nincs értelme. egyre többet beszéltünk,jártam hozzájuk, a babához, ő lett a keresztfiam! :)

Miután 19 éves koromban megszületett az első lányom, mégtöbbet jártunk össze. Most 22 évesen itt alszik a másik lányom, és mivel mindketten felnőttünk, szinte mindenben számíthatunk egymásra.

2014. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezi, hogy mit szeretnél szülinapodra, mondd, hogy egy napot vele. És akkor menjetek el moziba, beszélgessetek meg ilyenek. Ha jól sikerül, lehet belőle rendszeres program a szülinapod környékén. Egy felnőtt embert nagyon könnyen elkap a mókuskerék, de amikor valami jeles ünnep van, egyszerűbb kicsit kirángatni a hétköznapokból.
2014. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is mondd el neki az érzéseidet és találjatok ki egy optimális megoldást pl. minden hévégén találkoztok ha mást nem lehet,de azt mindig tartsátok be ,mint valami tradíciót:) sok sikert!
2014. júl. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz! Majd kialakul. A húgom 20,én 30.
2014. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!