Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hisztis a húgom, kezd betelni...

Hisztis a húgom, kezd betelni a pohár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokon hisztizik 13 évesen, hogy a fejem kettéáll! Vergődik, a földhöz csapja magát, mint egy kisgyerek. Ezután egész nap ki se jön a szobájából.

Kezdem azt hinni, hogy visszamaradt a fejlődésben, olyannyira érzékeny, vagy én nem is tudom... De ki az, aki 13 évesen földhöz vergődve, visítva hisztizik, mert a szüleink véletlen a másik csokit hozták???


Ez ma történt, már ott tartottam, hogy nagyon felpofozom, ha már a szüleink ráhagyják és csak rákiabálnak.


2014. júl. 23. 13:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon talpraesetlen, önállótlan, tényleg mint valami kisgyerek. A cipőfűzője bekötése is hisztivel zárul minden alkalommal.
2014. júl. 23. 13:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ártana neki egy pszichológus. Ha felpofozod és a szüleid ellened fordulnak, akkor te ebből nagyon rosszul fogsz kijönni. Ám azt ne hagyd, hogy veled is így viselkedjen.
2014. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Konnyen meg lehet, hogy autista. Ezen semmilyen kiabalas nem segit.
2014. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Velem is így viselkedik. Szépen megkérem valamire, erre undorító hangnemben visszaszól, hogy hagyjam már a hülyeségemmel, eltorzult fejet vág. Na ilyenkor legszívesebben nagyon felpofoznám, pedig türelmes ember vagyok...


Hogy kezeljem?? Szép szó nem segít, azt hiszi, mindent megtehet

2014. júl. 23. 13:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Te a nőér vagy, vagy a báty?

Akarom kérdezni pasi vagy csaj a kérdező?

2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. júl. 23. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont az a baja hogy ha behiszteizik, mindent elér, illetve azt csinál amit akar.

Tényleg úgy igazán, csak úgy testvéri szeretetből legalább egyszer tépted már meg?

2014. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, aztán a szüleim úgy megvertek, hogy felszakadt a szám..
2014. júl. 23. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor itt rontották el a dolgot.

(már a szüleid)

Te mennyi idős vagy?

Szerintem ha nem látja senki addj neki egy két taslit hogy tudja mért hisztizik, és ne engedj az akaratának.

2014. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elegendő lenne hideg vizes kézzel arcba spriccelni a hiszti során. Akkor még nem ázik el a holmija, nem fog megfázni, de nagyon meglepődik. Nálunk bevált, szóval hideg vizet neki, de nem sokat!
2014. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!