Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdd betelni a pohár, szakítá...

Kezdd betelni a pohár, szakításon gondolkodom, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kiírtam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Azóta az a fejlemény, hogy jelenleg szabadságon vagyok, 1 hónapja tudtuk, hogy most lesz. Le szerettem volna menni 2 napra pihenni a családi nyaralóba, de ő nem tud szabit kivenni, 2 napot sem... Ráadásul hétfőn haverozott, tegnap sem találkoztunk, ma pedig valami haver névnapját ünneplik,így ma sem megyünk sehova. Pedig tudja, hogy péntek, szombat vasárnap nem érek rá, esküvőre vagyok hivatalos.(több napos, életemben először megyek esküvőre :-))

Nagyon gondolkodom a szakításon, elegem van...


2012. jún. 27. 14:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy a haveros külföldi kiruccanáskor megoldható volt számára a 4 nap szabadság.
2012. jún. 27. 14:53
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jön le, hogy nem vagy fontos Neki,bocsi.

Fura, hogy ennyi külön programotok van, bár nem tudom hány évesek vagytok, de mivel dolgoztok gondolom 18 felett. Te miért nem vagy ott a haver névnapján,Ő miért nem megy az esküvőre stb. Egy pár vagytok még is külön élitek az életeteket?

2012. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazad van, első válaszoló. Egyszerűen nem akar velem olyan programra eljönni, ahol a családom is jelen van,azt mondja, kellemetlenül érezné magát.(túlzott megfelelési kényszere van szerintem). Én pedig azért nem megyek, mert csak pasik lesznek. Számomra is furcsa ez, de nem rajtam múlik, elhiheted...
2012. jún. 27. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Áááá, ez halott kapcsolat szerintem! Jól megaláz, kihasznál, és közben röhög Rajtad, ahogy kaparsz az új, szebb jövőtökért! Elég durva hogy Te ezt nem látod, mert pár mondatból ismeretlenül is rá lehet jönni, hogy nem kellesz neki!
2012. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le és legyél boldog nélküle! Hamar rá fog jönni, hogy mi mindent veszített!
2012. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ő is segített már nekem, amikor nehéz helyzetben voltam, úgy érzem, itt inkább azzal van a baj, hogy a haverok az elsők, nem tud nekik nemet mondani, az én káromra persze...
2012. jún. 27. 15:07
 7/19 A kérdező kommentje:
Én pedig nem szeretnék állandóan második lenni, és én inni a levét a haverozásnak.
2012. jún. 27. 15:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik Laci fontosabb neki...
2012. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan, mint a fing. Ha erőlteted, lehet, hogy szar lesz.
2012. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A hét elején ő nem ér rá, és nem mondja le a kedvedért, a hét másik felében te nem érsz rá, és nem mondod le a kedvéért. Kvittek vagytok. A többit nem tudom.
2012. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!