Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jó ötlet leutazni és felcsenge...

Jó ötlet leutazni és felcsengetni az öcsémhez, vagy ne foglalkozzak vele, majd keres, ha akar?

Figyelt kérdés

Előző kérdésem itt található: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..


Haverok, rokonok szerint várjak, amíg oszlik a lila köd a szeme elől, de nekem továbbra is b* a csőrömet a helyzet. Arra gondoltam, elmegyek hozzá, és addig nem tágítok, amíg nem áll szóba velem, mert ez már nevetséges, de magamból sem akarok hülyét csinálni, ha mondjuk nem enged be vagy nincs is otthon.


2014. júl. 28. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olvasva az elobbi kerdesedet, ocsed igy takarja magat, szegyent, megszolast, mergedet, hogy nem hajlando kommunikalni. Tudod, legjobb vedekezes a tamadas. O passzivan tamad teged, marmint kerul.


Egyebkent nem tudom miert csak az ocsed van szidva, a lany is tudta, hogy testverek vagytok. Amugy, lehet, hogy a lany is ellened beszeli, mar csak szegyenbol is.

2014. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Addig fogja ezt csinálni, amíg látja, hogy bosszant, zavar téged. És itt nem csak az öcséd, hanem a lány is kőkeményen hibás. Eleve milyen lány az, aki az exe testvérével összejön? Öcséd se semmi amúgy.

Hagyd őket a fenébe, hadd oszoljon a lila köd, majd a tesód is rájön talán, hogy nem minden úgy van, ahogy a csaj beállítja.

2014. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az utolsónak. Hagyjad.

Öcséd azt hiheti, hogy tényleg a lánynak van igaza, mert ennyire próbálod a helyzetet megváltoztatni, és vele beszélni. Ha nem akar veled beszélni, akkor nem beszél. Pont. Élt az életedet, ne foglalkozz velük egy percnyit sem, hidd el, ez fogja a tesódat a legjobban idegesíteni, hogy le se ejted ezt a dolgot.

Eleve milyen dolog az, hogy valaki összejön a testvérének az exével, vagy valaki az exének a testvérével. Az öcséd felnőtt ember, ha így engedi magát a saját testvére ellen hangolni, akkor az az ő problémája, majd rájön úgyis, hogy megvezették.

De amíg ilyen görcsösen próbálsz beszélni vele, komolyan azt hiheti, hogy tényleg igaz, és "mented ami menthető".

2014. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosan, hogy a lány uszítja-e, vagy magától ment el az esze. Állítólag csak utólag tudta meg, hogy én is kavartam a szíve hölgyével régen. Nem hibáztatom én egyiküket se, de eddig irigylésre méltó testvéri viszonyban voltunk, most meg a telefonját se veszi fel, ha hívom. Mindezt magyarázat nélkül.
2014. júl. 28. 14:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor biztos, hogy a lány keze benne van a dologban, mert magától valaki ilyet nem csinál. Szerintem kitalált még pluszba egyet s mást a volt barátnőd rólad a testvérednek.

De ahogy írtam, ne foglalkozz vele.

Annyira mégsem volt irigylésre méltó a viszonyotok, ha a testvéred pár kitalált baromság miatt rólad tudomást sem vesz.

2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondoltok, de nem jártunk, nem tud rólam semmi olyat, amit felhasználhatna ellenem. Alkalmi szex volt néhányszor. Nem vertem át, nem hazudtam szerelmet, neki is megfelelt, akkor maradt abba, amikor más-más városba kerültünk. Egyszerűen nincs rá oka, hogy fúrjon. Ha meg kínos neki, és nem akar látni, akkor szakadjon le az öcsémről heti két órára, barátnőzzön vagy amit akar, nem kell jelen lennie.


Nem értem a nőket.

2014. júl. 28. 15:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól, mert csak ennyi volt köztetek, még nem jelenti azt, hogy nem találhatott ki rólad ilyen-olyan hazugságokat, amivel eláztatott téged az öcséd előtt.

Az is lehet, h a csaj ezt azért csinálja, mert érzett irántad valamit, csak így akar bosszút állni.

Mind a 2 lehetőség szánalmas a lány részéről, de a legtöbb amit tehetsz, hogy békén hagyod őket. Aztán amikor a tesódban felötlik a kétely gondolata, hogy mi van, ha a csaj hazudik, akkor majd megkeres.

2014. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. Majd rájön hogy milyen nagy ökör volt hogy ezzel a lánnyal kezdett. várd ki a végét. türelem rózsát terem.
2014. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Hagyom.
2014. júl. 31. 11:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Eltelt némi idő a kérdés kiírása óta, öcsém esze nem jött meg, meddig várnátok még a helyemben?
2014. szept. 7. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!